5:1
5:1
Dzień dobry, w Ostrowie Wielkopolskim, ładna pogoda. Dzisiaj czekają nas ligowe emocje. W obu drużynach szykują się debiuty, W Ostrowie pod numerem 10 pojedzie Francis Gusta a w Rybnika pod jedynką zadebiutuje Matej Zagar. Zakończyła się próba toru. Zakończyła się prezentacja obu drużyn.
Zawodnicy pojadą według zestawu numer 2.
Świetny start pary Ostrowskiej, przez cały bieg Zagar naciskał na Berntzona, lecz Szwed minimalne szybszy na linii mety.
8:3
Bieg przerwany na tor upadł nie atakowany Kacper Tkocz. Zawodnik ROW-u wykluczony z powtórki. Żółta kartka dla Tkocza. Bezproblemowa wygrana Krawczyka. Poczta upadł nieatakowany na ostatnim okrążeniu, sędzia przerwał bieg lecz Poczta dobiegł do mety. Sędzia zdecydował się wykluczyć Pocztę.
12:5
Zastępstwo zawodnika: Oliver Berntzon Świetny start i jazda Nielsena, przez trzy okrążenia Hansen gonił Berntzona i na ostatnim okrążeniu udało mu się go wyprzedzić.
4
F. Gusts2*
K. Pieszczek1
P. Trześniewski0
5:1
17:6
Kolejny świetny start Krawczyka, junior Arged Malesy wygrał bez problemowo, na pierwszym okrążeniu Pieszczek na chwile minął Gustsa, Łotysz szybko odbił pozycje i uciekł daleko do przodu.
20:9
Pierwsze biegowe zwycięstwo zawodnika z Rybnika, Kurtz na wejściu w drugi luk minął Walaska i uciekł daleko do przodu w tym samym momencie Nielsen, minął bardzo wolnego dziś Pieszczka.
Dwie minuty przerwy dla Nielsena który jedzie bieg po biegu.
6
P. Wojdyło3
T. Musielak | zm. M. Nielsen2
M. Zagar1
2:4
22:13
Zastępstwo zawodnika: Matias Nielsen Poczta wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Bieg bez większej historii, kolejność ustawiła się po starcie, Zagar próbował atakować Nielsena, lecz nie był wystarczająco szybki by przeprowadzić ataku.
26:15
Bardzo szybki na trasie dziś jest Patrick Hansen. Duńczyk fatalnie wystartował lecz bardzo waleczną postawą na dystansie minął Gustsa a później do końca atakował Berntzona, Szwed jednak bardzo mądrze się bronił.
29:18
Zastępstwo zawodnika: FrancIs Gusts Rezerwa taktyczna: Patrick Hansen Bardzo ostra ale skuteczna jazda Kurtza, Australijczyk na wyjściu z pierwszego łuku ostro potraktował Gustsa a później łatwo minął Krawczyka.
31:22
Bardzo dobrze ze startu wyszli goście. Na dystansie bardzo łatwo Zagara minął Berntzon. Gusts daleko z tylu.
10
P. Hansen3
G. Walasek2
3:3
34:25
Po raz kolejny dobrą szybkość na dystansie pokazał Hansen. Po starcie było 5-1 dla gospodarzy lecz Hansen szybko minął obu.
35:30
Rezerwa taktyczna: Brady Kurtz Rezerwa taktyczna: Patryk Wojdyło Bieg bez historii, para gości od startu do mety pewnie prowadziła i wygrała ten bieg.