M. Szczepaniak1
M. Bech0
1:5
1:5
Piękna pogoda w Gdańsku, mecz niezagrożony. Na próbie toru Maksim Bogdanow i Jakub Miśkowiak ze strony gości oraz Oskar Fajfer i Marcin Turowski ze strony Zdunek Wybrzeża. W inauguracyjnym wyścigu świetny start pary gości. Michał Szczepaniak do samej linii mety próbował wyprzedzić Andersena, ale bez powodzenia.
5:7
Bardzo dobre wyjście ze startu, z czwartego pola Dominika Kossakowskiego, który zamknął rywali już w pierwszym łuku. Pewne zwycięstwo juniora gospodarzy.
8:10
Doskonały start Oskara Fajfera, który zamyka w pierwszym łuku rywali z Łodzi. Bieg bez historii.
4
M. Michelsen3
N. Kościuch2
4:2
12:12
W pierwszym łuku na prowadzeniu para gospodarzy, ładnym atakiem przy krawężniki Norbert Kościuch wyprzedza Marcina Turowskiego. Pewna wygrana biegowa Mikkela Michelsena.
5
O. Fajfer2
H. Andersen1
2:4
14:16
Na starcie najszybszy Łoktajew, o drugą lokatę przez dwa okrążenia walczyli Fajfer i Andersen, ostatecznie 2 oczka dowiózł do mety zawodnik gospodarzy.
17:19
Walka w pierwszym łuku pomiędzy Michelsenem, a Bogdanovsem. Na trzecim okrążeniu ładnym atakiem przy krawężniku Łotysz wyprzedza Duńczyka. Bieg remisowy.
7
M. Szczepaniak3
M. Bech1
J. Miśkowiak0
4:2
21:21
Najładniejszy wyścig dzisiejszych zawodów. Ze startu najlepiej wyjechała para gospodarzy. Na drugim okrążeniu ładnym atakiem po zewnętrznej Kościuch wyprzedza Becha. Do samego końca wyścigu zawodnik gości próbował wyprzedzić również Szczepaniaka, lecz bez powodzenia.
8
A. Łoktajew2
H. Andersen1*
M. Turowski0
3:3
24:24
W pierwszym łuku Michelsen zamyka przy krawężniku Łoktajewa i pewnie wygrywa wyścig. Hans Andersen wykorzystując błąd Turowskiego zdobywa ważny, jeden punkt. Bieg remisowy.
9
M. Bech2
M. Szczepaniak1*
3:3
27:27
Świetny start z drugiego pola Maksima Bogdanovsa, który zamyka Szczepaniaka w pierwszym łuku. Pewne zwycięstwo Łotysza. Miśkowiak po raz kolejny nie nawiązał walki z rywalami z Gdańska.
10
P. Hougaard3
O. Fajfer1
4:2
31:29
Na starcie najszybsi gospodarze. Norbert Kościuch po bardzo ładnej walce wyprzedza Oskara Fajfera. Zawodnik gospodarzy próbował do samej linii mety odzyskać dwa oczka, jednak przegrał o długość motocykla.
11
R. Miśkowiak1
M. Szczepaniak0
2:4
33:33
W pierwszym łuku na prowadzeniu para gości. Mikkel Michelsen atakiem przy krawężniku wyprzedza Miśkowiaka. Po 11-tym biegu na tablicy wyników remis 33:33.
12
H. Andersen3
P. Hougaard2
3:3
36:36
Dobry start Hougaarda, na przeciwległej prostej atakiem przy krawężniku wyprzedza go Hans Andersen. Zawodnik gości przywozi do mety pewne trzy punkty.
41:37
Świetny start z czwartego pola Mikkela Becha. Fatalny upadek na drugim okrążeniu, bieg przerwany. Na torze leży Maksim Bogdanovs. Na szczęście zawodnik gości o własnych siłach wsiada do karetki. Łotysz za spowodowanie przerwania wyścigu zostaje wykluczony. W powtórce dobry start pary gospodarzy. Norbert Kościuch do samej linii mety próbował odebrać choć jeden punkt gospodarzom, jednak jego ataki były nieskuteczne. Przed biegami nominowanymi 4 oczka przewagi Gdańszczan.
14
M. Bech2*
H. Andersen (W)0
5:1
46:38
Wypadek w pierwszym łuku, bieg przerwany. Na torze leży Hans Andersen. Duńczyk wstaje i opuszcza tor o własnych siłach. Za przerwanie wyścigu zostaje wykluczony. W powtórce bardzo dobry start pary gospodarzy. Kościuch próbował do samej linii mety nawiązać walkę z zawodnikami Wybrzeża lecz bez powodzenia. Tym samym drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk zapewnia sobie zwycięstwo w tym zaciętym meczu.
15
M. Bogdanovs | zm. H. Andersen2
O. Fajfer1
A. Łoktajew0
4:2
50:40
Zmiana taktyczna w zespole gości, za Jakuba Miśkowiaka pojedzie Hans Andersen. W kończącym zawody wyścigu dobry start Michelsena. Na trzecim okrążeniu błąd popełnia Łoktajew, wykorzystuje to Oskar Fajfer i dowozi do mety jeden punkt. Ostatecznie Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonuje po ciekawym spotkaniu drużynę Orła Łódź w stosunku 50:40!