Sz. Woźniak1
P. Kildemand0
2:4
2:4
Rozpoczęła się próba toru. Na torze ze strony gości Maciej Janowski i Tai Woffinden. Ze strony gospodarzy na torze Piotr Pawlicki i Grzegorz Zengota. W inauguracyjnym wyścigu doskonały start Taia Woffindena, który zamyka przy krawężniku Emila Sayfutdinowa. Szymon Woźniak wygrywa walkę o trzecią lokatę z Kildemandem już w pierwszym łuku. 4:2 dla gości po pierwszym biegu.
7:5
Juniorzy gospodarzy najszybciej wjeżdżają w pierwszy łuk. Pewne, podwójne zwycięstwo bardziej doświadczonych Lesznian.
11:7
Bardzo emocjonujący wyścig. Równy start i walka o pierwszą lokatę między Pawlicki, a Janowskim. Na drugim okrążeniu jadącego na trzeciej lokacie Lebiediewa wyprzedza sprytnym atakiem po krawężniku Grzegorz Zengota. Janowski do ostatniej linii mety walczył o 3 oczka, ostatecznie przegrał o pół długości motocykla.
14:10
Vaclav Milik w pierwszym łuku zamyka przy krawężniku Dominika Kubere. Piękna walka o pierwszą lokatę pomiędzy Kołdziejem, a Milikiem. Ostatecznie trzy oczka zdobywa Czech.
5
P. Pawlicki2
G. Zengota1
Sz. Woźniak (W)0
3:3
17:13
Bieg przerwany, po upadku w pierwszym łuku na torze leży trzech zawodników. Karetka wyjeżdża na tor, wciąż na torze leży Piotr Pawlicki. Na szczęście zawodnik gospodarzy wstaje w własnych siłach. Z powtórki wykluczony Woźniak. W powtórce od startu do mety na pewnym prowadzeniu Tai Woffinden.
6
J. Kołodziej3
B. Smektała1
4:2
21:15
Bardzo szybki na starcie Janusz Kołodziej, który wykorzystuje pierwsze pole startowe. Przez dwa okrążenia tuż za jego plecami jechał Smektała lecz juniora gospodarzy wyprzedza przy krawężniku Maciej Janowski.
7
V. Milik3
D. Dróżdż1
2:4
23:19
Od startu do mety pewne prowadzenie Vaclava Milika. Walka o trzecią lokatę między Dróżdżem, a Kildemandem. Ostatecznie, niespodziewanie jedno oczko zdobywa junior gości.
24:24
W pierwszy łuk najszybciej wjeżdża Kubera, ale popełnia błąd i wyprzedza go para gości. Już w pierwszym łuku ze złożeniem motycykla miał Janusz Kołodziej i został daleko z tyłu. Po ósmym wyścigu na tablicy wyników remis 24:24!
29:25
Zmiana zwykła w zespole gospodarzy, junior Smektała w miejsce Kildemanda. W pierwszy łuk na prowadzeniu wjeżdżają Leszczynianie. Lebiediew do samej linii mety walczy o jedno oczko lecz bez powodzenia.
34:26
Bieg przerwany, nierówny start. Lars Skupień wykluczony za ponowne utrudnianie startu. Na starcie najszybsi gospodarze. Vaclav Milik sprytnym atakiem przedziera się na drugą lokatę, jednak po atakiem po zewnętrznej Czecha wyprzedza Zengota. Po 10 wyścigach przewaga Leszczynian wzrasta do ośmiu punktów.
35:31
Rezerwa zwykła, w miejsce Kildemanda pojedzie Smektała. Piękny wyścig 11-ty. Start wygrywa Woźniak, który zamyka Smektałę w pierwszym łuku. Pięknym atakiem po zewnętrznej leszczyńską parę wyprzedza Janowski. Do samej linii mety parę gości próbował wyprzedzić bardzo dziś szybki, Janusz Kołodziej.
12
T. Woffinden1
D. Dróżdż0
5:1
40:32
Świetny start pary gospodarzy, Tai Woffinden został zasypany szprycami z pod kół Leszczynian i został daleko z tyłu. Podwójne zwycięstwo Unii Leszno.
43:35
Zmiana taktyczna w zespole gości. W miejsce słabo spisującego się Lebiediewa pojedzie Maciej Magic Janowski. Na starcie Zengota zamyka w pierwszym łuku Janowskiego, po chwili liderowi gości defektuje motocykl. Bardzo dziś szybki Vaclav Milik wyprzedza Zengote na trzecim okrążeniu i wygrywa ten wyścig. Przed biegami nominowanymi przewaga Leszczynian to osiem oczek.
14
A. Lebiediew | zm. V. Milik2
M. Janowski | zm. T. Woffinden1*
E. Sajfutdinow0
3:3
46:38
Niesamowity wyścig 14-ty. Na starcie najszybszy Milik, którego po zewnętrznej wyprzedza Kołodziej. Walka o jeden punkt pomiędzy Woffindenem, a Sayfutdinowem. Ostatecznie bieg kończy się remisem.