P. Kildemand1*
J. Thorssell0
3:3
3:3
Na próbie toru ze strony gości Piotr Pawlicki, Grzegorz Zengota. Ze strony gospodarzy na torze Piotr Protasiewicz i junior Alex Zgardziński. W inauguracyjnym wyścigu świetny start Jarka Hampela, który w pierwszym łuku zamyka Emila Sayfutdinova. Jadący na ostatniej pozycji Thorssell próbuje dogonić parę gości lecz bez powodzenia.
6:6
Bieg przerwany, nierówny start. Za utrudnianie startu ostrzeżenie otrzymuje zawodnik gospodarzy, Alex Zgardziński. W powtórce upadek w pierwszym łuku Mateusza Tondera. Bieg ponownie przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie. W kolejnej powtórce doskonały start pary gospodarzy, na końcu pierwszego okrążenia zarówno Smektała jak i Kubera wyprzedzają Zgardzińskiego. Do samego końca Smektała atakuje Tondera, jednak junior gospodarzy umiejętnie się broni i przywozi do mety jakże cenne 3 punkty.
7:11
Pawlicki zamyka w pierwszym łuku, przy krawężniku Patryka Dudka, po zewnętrznej na drugą lokatę przedziera się Zengota. Tym samym goście przywożą do mety podwójne zwycięstwo.
4
J. Kołodziej3
B. Smektała2*
J. Doyle1
1:5
8:16
Goście wychodzą na podwójnym prowadzeniu z pierwszego łuku. Z czwartego pola bardzo słaby start Doyla. Australijczyk do samego końca biegu próbuje wyprzedzić Smektałe, lecz bez powodzenia. Przewaga Leszczynian w dwumeczu wzrasta do osiemnastu oczek.
13:17
Dobry start pary Falubazu, Kildemand przez chwilę wyprzedza Dudka, jednak zawodnik gospodarzy atakiem przy krawężniku wyprzedza Duńczyka. Podwójne zwycięstwo Falubazu.
6
M. Tonder2
J. Doyle1
G. Zengota (W)-
3:3
16:20
Bardzo dobry start z pierwszego pola Pawlickiego, świetny atak przy krawężniku Zengoty, który wyprzedza Doyla. Na trzecim okrążeniu kraksa, bieg przerwany. Na torze leżą Doyle i Zengota. Obaj zawodnicy o własnych siłach wstają i opuszczają tor. Za przerwanie wyścigu z powtórki zostaje wykluczony Grzegorz Zengota. W powtórce zdecydowane zwycięstwo Piotra Pawlickiego, daleko z tyłu lider GP, Jason Doyle.
20:22
Bardzo ładna walka w pierwszym łuku pomiędzy całą czwórką zawodników. Zwycięsko z tej batalii wyjeżdża Jarek Hampel. Walka o drugą lokatę pomiędzy Kołodziejem, a Thorssellem. Ostatecznie zawodnik gości zdobywa dwa oczka.
8
E. Sayfutdinov3
J. Doyle2
P. Kildemand1
2:4
22:26
Dobry start lidera gospodarzy, Doyla, na przeciwległej prostej wyprzedza go atakiem przy bandzie bardzo dziś szybki Sayfutdinov. 4:2 dla gości.
27:27
W pierwszy łuk na prowadzeniu wjeżdżają gospodarze. Goście z Leszna bezsilni w tym biegu. Podwójne zwycięstwo pary Zielonogórzan i po dziewiątym biegu na tablicy wyników mamy remis 27:27.
10
P. Dudek2
P. Protasiewicz1
B. Smektała0
3:3
30:30
W pierwszym łuku Dudek zamyka przy krawężniku Smektałę. Bardzo ładnym atakiem przy krawężniku lidera gospodarzy wyprzedza jednak Kołodziej i bieg kończy się remisem.
11
P. Pawlicki2
J. Doyle0
3:3
33:33
Świetny start z pierwszego pola Thorssella, który pewnie wygrywa ten wyścig. Za jego plecami umiejętna jazda parą zawodników Fogo Unii, którzy przyjeżdżają przed Australijczykiem, Jasonem Doylem.
12
P. Dudek3
D. Kubera1*
M. Tonder0
3:3
36:36
Perfekcyjny start Patryka Dudka z czwartego pola, pewne zwycięstwo. Goście przywożą trzy punkty i Leszczynianie są co raz bliżej awansu do finału Ekstraligi.
13
J. Hampel2
P. Protasiewicz1*
G. Zengota0
3:3
39:39
Piękny wyścig, najładniejszy w dzisiejszych zawodach. Start wygrywa Zengota, który zamyka Protasiewicza w pierwszym łuku. Zawodnika gości wyprzedza Hampel. Lidera gospodarzy po bardzo ciekawej walce wyprzedza Kołodziej. Goście są już praktycznie w finale Ekstraligi, do awansu brakuje im jedynie jednego punktu w dwóch ostatnich biegach.
14
P. Kildemand | zm. B. Smektała3
P. Pawlicki2*
1:5
40:44
Start należy do Thorssella. Jednak na przeciwległej prostej wyprzedzają go goście, przy krawężniku Pawlicki, przy bandzie Bartosz Smektała. Zwycięstwo 5:1 gości i Fogo Unia Leszno zapewnia sobie awans do finału PGE Ekstraligi!
15
J. Hampel3
P. Dudek2*
J. Kołodziej0
5:1
45:45
Bardzo ładny ostatni wyścig zawodów. Start bardzo wyrównany, na przeciwległej prostej na prowadzeniu Jarek Hampel, do samej linii mety Dudek walczy z Sayfutdinovem o dwa oczka, ostatecznie wyprzedza Rosjanina o błysk szprychy. Mecz kończy się remisem 45:45, goście z Leszna pojadą o złote medale, Zielonogórzanom pozostaje walka o brązowe krążki!