N. Porsing1
M. Szymko0
5:1
5:1
Rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości nawierzchnię testują juniorzy Patryk Wojdyło oraz Wiktor Lampart. Ze strony gospodarzy na torze Hans Andersen i junior, Arkadiusz Potoniec. W inauguracyjnym wyścigu nierówny start, bieg przerwany. Za tzw. lotny start ostrzeżenie dostaje Nicklas Porsing. W powtórce dobry start Hansa Andersena, za jego plecami para gości. Na drugim okrążeniu brawurowym atakiem przy krawężniku wyprzedza ich Aleksander Łoktajew.
8:4
Bieg przerwany, upadek na pierwszym łuku Patryka Wojdyło. Powtórka w pełnym składzie. W swoim debiucie na torze doskonała postawa 16-letniego Wiktora Lamparta, który od startu do mety pewnie prowadził. Para gospodarzy bez szans.
9:9
Doskonały start pary gości. Rohan Tungate do samego końca starał się wyprzedzić Josha Grajczonka, lecz robił to nieskutecznie. Chris Harris pewnie wygrywa ten wyścig.
13:11
Walka na pierwszym okrążeniu pomiędzy Miśkowiakiem, a Lampartem. Popularny "Misiek" odnosi pierwsze zwycięstwo w dzisiejszych zawodach.
18:12
Bieg przerwany. Edward Mazur chcąc uniknąć zderzenia z Marcelem Szymko, któremu zdefektowała maszyna, upada. Zawodnik gości wykluczony z powtórki. W powtórce dobry start Nicklasa Porsinga, sprytnym atakiem po wewnętrznej części toru wyprzedza go Rohan Tungate. Duńczyk na trzecim okrążeniu popełnia kolejny błąd, wykorzystuje to Edward Mazur. Podwójne zwycięstwo pary gospodarzy.
20:16
Start wygrywa Robert Miśkowiak. Ładnym atakiem na drugim okrążeniu wyprzedza go Chris Bomber Harris. Brytyjczyk odnosi drugie zwycięstwo w dzisiejszych zawodach.
23:19
Od startu do mety pewne prowadzenie Dawida Lamparta. Bardzo ambitnie młody Wiktor Lampart próbował przedrzeć się przed parę gospodarzy.
8
A. Potoniec2*
M. Szymko | zm. W. Lampart1
N. Porsing (T) | zm. P. Wojdyło0
5:1
28:20
Rezerwa zwykła w zespole gości, w miejsce Marcela Szymko junior, Wiktor Lampart. W taśmę wjeżdża Nicklas Porsing, zostaje wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie drugi junior Stali, Patryk Wojdyło. W powtórce ze startu najszybszy Robert Miśkowiak. Na drugim łuku upada Patryk Wojdyło. Bieg przerwany. Z powtórki wykluczony zostaje junior gości. W kolejnej powtórce pewne zwycięstwo pary gospodarzy. Tym samym przewaga Orła wzrasta do ośmiu oczek.
9
J. Grajczonek2
A. Łoktajew1
Ch. Harris0
4:2
32:22
Najładniejszy wyścig dzisiejszych zawodów. Ze startu najszybszy Łoktajew. Wyprzedza go pięknym atakiem Grajczonek. Na ostatnim okrążeniu Hans Andersen wyprzedza po zewnętrznej Australijczyka i wygrywa ten arcyciekawy wyścig. Chris Harris do samej kreski gonił Łoktajewa, przegrał ostatecznie o błysk szprychy.
37:23
Kapitalnie wystrzelił spod taśmy Rohan Tungate, który objeżdża wszystkich po zewnętrznej. Edward Mazur wykorzystuje błąd Dawida Lamparta na drugim okrążeniu i Orzeł odnosi kolejne, podwójne zwycięstwo.
11
J. Grajczonek3
M. Szymko | zm. D. Lampart2*
R. Miśkowiak0
1:5
38:28
Rezerwa taktyczna w zespole gości, Dawid Lampart w miejsce Marcela Szymko. Świetny start pary gości. Aleks Łoktajew próbował atakować drugą lokatę lecz Dawid Lampart umiejętnie się bronił. Podwójne zwycięstwo Stali.
12
W. Lampart3
N. Porsing2*
E. Mazur1
1:5
39:33
Bardzo ciekawy wyścig. Na starcie najszybszy Michał Piosicki, po zewnętrznej objeżdża go 16-latek, Wiktor Lampart, następnie juniora z Łodzi wyprzedza również Nicklas Porsing. Kolejne podwójne zwycięstwo gości.