P. Ljung1
V. Tarasienko0
4:2
4:2
12:23 Na tarnowskim owalu rozpoczęła się próba toru. Miejscowych reprezentuje Peter Ljung oraz Kenneth Bjerre. Wśród gości z torem zapoznaje się Norbert Kościuch i Vadim Tarasienko.

Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu.

Dobrze spod taśmy Kościuch, jednak pierwszy łuk lepiej rozegrał Michelsen i znalazł się przed żużlowcem z Piły.
9:3
Szybki wydawał się być Staniszewski, który chwilowo zbliżał się do Rolnickiego. Górą jednak młode "Jaskółki".
14:4
Pewna wygrana Czai. Cyfera na dystansie pokonał Mroczka, który wychowanka gorzowskiej Stali wyprzedził na drugim okrążeniu.
18:6
Bardzo dobry start tarnowian, którzy prowadzili przez większość wyścigu. Gapiński poradził sobie jednak z Rolnickim na trzecim okrążeniu.
26:10
Bardzo ładna postawa Nowińskiego na pierwszym łuku, jednak chwilę później rywale odjechali młodemu juniorowi.
7
P. Ljung1
4:2
30:12
Ljung przez cały bieg nękał Gapińskiego.
33:15
Tomasz Gapiński w ramach rezerwy taktycznej pojedzie za Tarasienko.

38:16
Pewne zwycięstwo Ljunga. Za jego plecami Michelsen uporał się najpierw ze Szczepaniakiem, a następnie z Cyferem.
10
T. Gapiński3
A. Mroczka2
A. Czaja1*
3:3
41:19
Gapiński po przeciętnym starcie wyprzedził tarnowian jeszcze na pierwszym okrążeniu i dowiózł trzy punkty do mety.
11
K. Bjerre3
V. Tarasienko1
A. Cyfer0
5:1
46:20
Pewna wygrana gospodarzy, którym tylko przez chwilę na pierwszym okrążeniu zagroził Tarasienko.
12
A. Czaja3
M. Nowiński1
4:2
50:22
Kościuch do końca atakował Czaję, jednak zawodnik miejscowy okazał się lepszy.
13
A. Mroczka2
M. Szczepaniak1
P. Ljung (W)0
2:4
52:26
Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Ku zdziwieniu wszystkich kibiców na stadionie Ljung zostaje wykluczony. Stało się tak, ponieważ miał na swoim koncie już jedno ostrzeżenie, a w biegu 13 zmusił sędziego do przerwania biegu.

W powtórce najlepszym refleksem popisał się Mroczka, lecz pierwszy łuk lepiej rozegrał Gapiński, który pewnie dowiózł trzy punkty do mety.
14
A. Czaja3
A. Cyfer1
5:1
57:27
Bieg przerwany, ze względu na zbyt ostry kontakt między pilanami, a Czają. Na całe szczęście wszystko zakończyło się bez upadku.

Mroczka na drugim okrążeniu wyprzedził Cyfera.