eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
  Adnotacje meczowe:  Awans do finałów SEC uzyska siedmiu najlepszych zawodników.
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
SEC Challenge - Goričan
Po 20. biegu | Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017, 21:52
Relacje prowadzi: Dominika Adamek
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1Prz. Pawlicki3232313
4K. Bjerre1322311
7M. Smolinski221139
11Ma. Szczepaniak330129
13N. Klindt033309
14K. Gomólski123309
2A. Kudriaszow033028
6M. Bech111328
8M. J. Jensen022228
16A. Miedziński3122D8
3K. Nilsson21D137
5J. Pavlic300317
15A. Lebiediew2D1115
12T. Lahti102014
9D. Bellego011013
17J. Kołodziej22
10A. KarpowTWDWW-
18P. Protasiewicz-
 

Bieg po biegu:

1
Prz. Pawlicki3
K. Nilsson2
K. Bjerre1
A. Kudriaszow0
Pawlicki wygrywa start i dowozi pewne zwycięstwo do mety. Z kolei Bjerre po zewnętrznej zamknął na wyjściu z pierwszego łuku Kudriaszowa i Nilssona. Szwed nie dawał jednak za wygraną i na drugim kółku odbił pozycję. Duńczyk naciskał tego zawodnika do ostatnich metrów, ale 2 punkty ostatecznie padły łupem Nilssona.
2
J. Pavlic3
M. Smolinski2
M. Bech1
M. J. Jensen0
Najlepiej ze startu wyszedł Jensen, który jednak został przyblokowany przez Becha i spadł na ostatnią pozycję.
3
Ma. Szczepaniak3
T. Lahti1
A. Karpow (T) | zm. J. Kołodziej2
D. Bellego0
Karpow wjechał w taśmę maszyny startowej. Zawodnik wykluczony z powtórki biegu. W jego miejsce na torze pojawi się Janusz Kołodziej.

Szczepaniak po starcie założył Kołodzieja, dzięki czemu wysforował się na czoło stawki. Lahti zaciekle atakował "Koldiego", jednakże Polak zdołał obronić 2 oczka.
4
A. Miedziński3
A. Lebiediew2
K. Gomólski1
N. Klindt0
Klindt chciał napędzić się po szerokiej, jednakże zakopał się na wyjściu z pierwszego łuku. Gomólski stracił lokatę na rzecz Miedzińskiego. Na kolejnych okrążeniach wychowanek toruńskiego klubu znacznie zbliżył się do prowadzącego Lebiediewa. Na ostatnim łuku przeprowadził klasyczne nożyce i zwyciężył w tym wyścigu.
5
N. Klindt3
Prz. Pawlicki2
D. Bellego1
J. Pavlic0
Szalony atak Bellego, który wyszedł na drugą pozycję tuż za Klindtem. Pawlicki początkowo naciskał na prowadzącego Duńczyka, ale na ostatnim kółku musiał bronić się przed zaciekłymi atakami Francuza.
6
A. Kudriaszow3
K. Gomólski2
M. Bech1
A. Karpow (W)0
Upadek Karpowa na przeciwległej prostej drugiego okrążenia, którego podniosło na wyjściu z pierwszego łuku i nie zdołał opanować motocykla. Zawodnik wykluczony z tego biegu.

Kudriaszow założył się na Gomólskiego i objął prowadzenie w powtórce wyścigu. Jensen naciskał jadącego na drugim miejscu Polaka, jednak bezskutecznie.
7
Ma. Szczepaniak3
M. Smolinski2
K. Nilsson1
A. Lebiediew (D)0
Smolinski i Nilsson uporali się na pierwszym łuku z Lebiediewe. Łotyszowi zdefektował motocykl na końcu drugiego okrążenia.
8
K. Bjerre3
M. J. Jensen2
A. Miedziński1
T. Lahti0
Jensen założył się po starcie na Bjerre, jednak Kenio znalazł się na korzystniejszej ścieżce po wewnętrznej. Na wejściu w drugi łuk w bój Duńczyków wmieszał się jeszcze Miedzińśki. Ostatecznie na początku drugiego okrążenia Bjerre odskoczył rywalom, zaś Li'glad zdołał obronić się przed atakami Miedziaka.
9
Prz. Pawlicki3
A. Miedziński2
M. Bech1
Ma. Szczepaniak0
Fenomenalny start w wykonaniu Pawlickiego, który założył się na rywali i wysforował się na pierwszej miejsce. Na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia Miedziński minął Becha.
10
A. Kudriaszow3
T. Lahti2
A. Lebiediew1
J. Pavlic0
Kudriaszow świetnie wyszedł spod taśmy masyzny startowej, jednak ponownie zawodnik z czwartego pola początkowo musiał uznać wyższość rywala startującego z pierwszego pola, w tym przypadku Lahtiego. Rosjanin przykleił się jednak do krawężnika i atakiem po zewnętrznej minął Fina. Lebiediew na trzecim okrążeniu uporał się z Pavliciem.
11
K. Gomólski3
M. J. Jensen2
D. Bellego1
K. Nilsson (D)0
Ponownie dobry start zawodnik z czwartego pola, tym razem Kacpra Gomólskiego. Defekt motocykla Kima Nilssona na wejściu w drugi łuk pierwszego kółka.
12
N. Klindt3
K. Bjerre2
M. Smolinski1
A. Karpow (D)0
Klindt wykorzystał atut pierwszego pola i pewnie odniósł zwycięstwo w tym wyścigu. Defekt motocykla Andrieja Karpowa jadącego na ostatnim miejscu.
13
K. Gomólski3
Prz. Pawlicki2
M. Smolinski1
T. Lahti0
Gomólski umiejętnie założył rywali tuż po wyjściu spod taśmy maszyny startowej. Na przeciwległej prostej Pawlicki zaatakował jadącego na drugim miejscu Smolinskiego. Atak zakończył się powodzeniem mimo próby odbicia pozycji przez Niemca.
14
N. Klindt3
M. J. Jensen2
Ma. Szczepaniak1
A. Kudriaszow0
Trzecia niezagrożona wygrana z rzędu w wykonaniu Klindta. Jensen konsekwentnie przez dwa okrążenia jechał przy kredzie i na wyjściu z pierwszego łuku trzeciego okrążenia wyprzedził Szczepaniaka.
15
J. Pavlic3
A. Miedziński2
K. Nilsson1
A. Karpow (W)0
Karpow nie pojawił się na linii startu. Dobry start Miedzińskiego, który objął prowadzenie w tym wyścigu. Pavlic na pierwszym łuku i przeciwległej prostej zbudował dużą prędkością, co zaowocowało minięciem Polaka.
16
M. Bech3
K. Bjerre2
A. Lebiediew1
D. Bellego0
Na wyjściu z pierwszego łuku Bjerre z Lebiediewem zderzyli się, w konsekwencji Łotysz upadł na tor. Powtórka w pełnej obsadzie.

W drugiej odsłonie tego biegu na wyjściu z pierwszego łuku Bech wysforował się na czoło stawki. Z kolei tuż za nim znalazł się Bjerre, który atakiem po zewnętrznej wyprzedził Lebiediewa.
17
Prz. Pawlicki3
M. J. Jensen2
A. Lebiediew1
A. Karpow (W)0
Karpow tym razem zjawił się pod taśmą maszyny startowej,ale tuż przed startem zdefektował mu motor. Równy start pozostałej trójki zawodników. Jensen próbował na przeciwległej prostej wejść pod łokieć Pawlickiemu, jednak ten przyblokował atak Duńczyka.
18
M. Smolinski3
A. Kudriaszow2
D. Bellego1
A. Miedziński (D)0
Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie. Defekt Miedzińskiego na wyjściu z pierwszego łuku. Kudriaszow na ostatnich metrach zaatakował Smolinskiego, jednak to Niemiec zwyciężył w tym wyścigu.
19
K. Nilsson3
M. Bech2
T. Lahti1
N. Klindt0
Zacięta rywalizacja o wygraną pomiędzy Nilssonem a Bechem. Duńczyk dwoił się i troił, by znaleźć się przed Szwedem, jednak bez powodzenia.
20
K. Bjerre3
Ma. Szczepaniak2
J. Pavlic1
K. Gomólski0
Dobry start w wykonaniu Szczepaniaka, którego na drugim łuku wyprzedził Bjerre. W pogoń za Polakiem udał się jeszcze Pavlic, jednak Chorwat nie zdołał minąć naszego reprezentanta.
21
W Gorican odbędzie się bieg dodatkowy o 7. miejsce, w którym to zmierzą się Michael Jepsen Jensen, Adrian Miedziński, Mikkel Bech i Andriej Kudriaszow. Z kolei o miejsce na podium rywalizację stoczą Kacper Gomólski, Mateusz Szczepaniak, Martin Smolinski i Nicolai Klindt.

Obsada biegu o 7. miejsce: M. Bech, A. Kudriaszow, A. Miedziński, M. J. Jepsen
Rezultaty biegu dodatkowego o 7. miejsce: A. Miedziński, M. Bech, A. Kudriaszow, M. J. Jepsen

Obsada biegu o 3. miejsce: N. Klindt, M. Smolinski, M. Szczepaniak, K. Gomólski
Rezultaty biegu dodatkowego o 3. miejsce: N. Klindt, M. Szczepaniak, M. Smolinski, K. Gomólski