W próbie toru udział biorą: Eduard Krcmar i Mirosław Jabłoński, a także Damian Dróżdż i Mariusz Fierlej.

O kolejności na mecie zadecydował start i pierwszy łuk.
O. Nocuń1
D. Stalkowski (U)0
4:2
8:4
Na ostatnim łuku, tuż przed metą upadł Damian Stalkowski. Wówczas jechał on na drugiej pozycji.
10:8
Przez 4. okrążenia prowadził Eduard Krcamr. Na drugim "kółku" pod łokieć Adriana Gały wszedł Ilja Czałow.
13:11
Mirosław Jabłoński założył rywali na wejściu w pierwszy łuk.
14:16
Para gości bez większego problemu poradziła sobie z rywalami. Mariusz Fierlej zanotował defekt na końcu stawki, po czym kontynuował jazdę, ale został zdublowany.
17:19
David Bellego prowadził od startu do mety. Oskar Nocuń został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.
7
D. Dróżdż2
D. Stalkowski1
W. Lisiecki0
2:4
19:23
Na ostatnim okrążeniu upadek zanotował Wojciech Lisiecki. Chwilę później, kontrolowany uślizg, aby nie wpaść na rywala zaliczył Damian Stalkowski. Wyniki wyścigu zostały zaliczone.
22:26
Bieg przerwany! Podczas drugiego okrążenia upadł Adrian Bialk i został wykluczony z powtórki biegu. Na początku drugiego "kółka" Francuz przebił się na prowadzenie.
9
E. Krcmar3
D. Dróżdż2
A. Gała (W)0
3:3
25:29
Bieg przerwany! Na drugim łuku upadł Adrian Gała. Powtórka biegu bez zawodnika klubu z Grodu Lecha.

Damian Dróżdż do samej mety nękał atakami Eduarda Krcmara.
29:31
Bieg przerwany! Na drugim łuku uślizg zanotował Kevin Fajer. Młodzieżowiec z Gniezna kontynuował jazdę, ale upadł po raz drugi. Chwilę później arbiter zawodów przerwał wyścig, który układał się 5:1 na korzyść "Wilków".

Gospodarze próbowali wziąć w kleszcze Mirosława Jabłońskiego, ale ten zdołał rozdzielić parę krośnian.
11
W. Lisiecki3
D. Bellego2*
A. Gała1
5:1
34:32
Gospodarze ze spokojem kontrolowali przebieg wyścigu. Pewne podwójne zwycięstwo.
12
M. Nowak3
M. Fierlej2
O. Nocuń0
2:4
36:36
Na pierwszym łuku, Marcin Nowak wypchnął Mariusza Fierleja i objął prowadzenie.