M. Fricke1
S. Worrall0
5:1
5:1
Worrall dobrze ze startu, lecz para gospodarzy szybko objechała go z obydwu ze stron.
8:4
Bewley wyraźnie z przodu, Smith z kolei pół okrążenia za pozostałymi.
10:8
Para "Asów" ze startu na 5:1, jednak Thorssellowi udało się ich przedzielić. Szwedowi prawie udało się wejść również pod Kennetha Bjerre. Skórnicki nie liczył się w stawce.
13:11
Przez jedno okrążenie Cook z Mastersem stoczyli ładny pojedynek. Australijczyk wyszedł na wyraźne prowadzenie na 2. okrążeniu. Smith stracił kontrolę nad motocyklem, a Greaves, aby uniknąć zderzenia musiał pojechać bardzo szeroko. Później nie był już w stanie dogonić rywala.
21:00 - równanie toru.

Skórnicki notuje uślizg, po którym się podnosi i wraca na tor. Wygląda on jednak bardzo słabo tego wieczoru.
6
C. Cook2
K. Howarth1
D. Bewley0
4:2
20:16
Bieg przerwany! Nierówny start, powtórka w komplecie.

Powtórka wyścigu: Pewne zwycięstwo Lindgrena.
22:20
Clegg był blisko Sedgmena. Bjerre z łatwością wygrywa kolejny swój bieg.

Zmiana: Clegg za Greavesa.

Świetna walka na czele stawki. Worrall umiejętnie obronił się przed atakami Howartha.
9
D. Bewley2
C. Cook1*
3:3
28:26
Thorssell odnosi łatwe zwycięstwo. Skórnicki ponownie daleko za pozostałymi.
10
K. Bjerre1
J. Sedgmen0
5:1
33:27
Howarth świetnie obronił się przed atakami pary "Asów".
Zmiana: Greaves za Clegga.

Bieg przerwany! Ciasno w pierwszym łuku, na tor upada Masters. Powtórka w komplecie.

21:35 Dłuższa przerwa na kosmetykę toru.

Powtórka wyścigu: Dobra jazda zespołowa Mastersa z Greavesem. Tym razem walki z rywalami nie nawiązał Worrall.
12
K. Bjerre3
D. Bewley2*
N. Greaves1
1:5
37:35
Bieg przerwany! Ponownie ciasno w pierwszym wirażu. Tym razem z nawierzchnią toru zapoznają się obaj zawodnicy "Wilków". Powtórka w komplecie.

Powtórka wyścigu:Nie powiódł się pościg Greavesa za parą gości. Skórnicki po raz kolejny pojechał bardzo słabo.
13
M. Fricke2
C. Cook1*
S. Masters0
3:3
40:38
"Wilki" ze startu na 5:1, jednak Mastersa najpierw wyprzedza Fricke, a następnie to samo czyni Cook.
Zmiana: Bewley za Smitha.

Przez jedno okrążenie prowadził Bewley. Wygląda na to, że na Wyspach rośnie nowy talent.
15
J. Thorssell2*
M. Fricke1
K. Bjerre0
5:1
48:42
Thorssell musiał się trochę napracować, broniąc 2. pozycji, ostatecznie sztuka ta powiodła mu się na 2. okrążeniu.