eSpeedway.pl

Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
  Adnotacje meczowe:  Źródło: speedwayupdates.proboards.com SGBP Knock-Out Cup. W pierwszym meczu 49:41 dla Somerset Rebels.

4:2
Rewanżowe spotkanie w ramach SGB Premiership Knock-Out Cup. W pierwszym spotkaniu, "Rebelianci" byli lepsi na własnym torze, wygrywając 49:41.

Wśród gospodarzy jako "goście" wystartują Lasse Bjerre i Nick Morris, którzy zastąpią Danny'ego Kinga i Josha Auty'ego, występujących na torach SGB Championship. Wśród przyjezdnych "gościem" będzie Nicolai Klindt.

11:7
W dotychczasowych trzech biegach zbyt wiele na torze się nie działo...
12:12
Bieg przerwany! Morris notuje upadek pod koniec 1. okrążenia i zostaje wykluczony.

Powtórka wyścigu: Nierówny start, kolejna próba ponownie w "trójkę".

Trzecie podejście: Podwójne zwycięstwo gości, którzy tym samym doprowadzają do remisu. Ayres miał problemy z opanowaniem motocykla.
15:15
Kolejność ustalona po starcie. Przebudzenie Kacpra Gomólskiego, który po słabym pierwszym wyścigu, wygrywa swój kolejny.
6
K. Nilsson2
L. Bjerre (G)1*
J. Allen0
3:3
18:18
Nilsson usilnie próbował wyprzedzić Grajczonka, jednak ta sztuka mu się nie powiodła.
7
N. Morris (G)3
J. Bates1
Ch. Wright (D)0
4:2
22:20
Wright stracił kontrolę nad motocyklem jeszcze na 1. wirażu i zjechał na murawę. Bates upadł pod koniec 1. okrążenia, jednak "pozbierał się" i dowiózł do mety jedno "oczko".
23:25
Podwójna miana: Bates za Ayresa, Allen w miejsce Graversena.

9
E. Riss2
K. Gomólski1*
J. Allen0
3:3
26:28
Trzecie już dziś zwycięstwo Josha Grajczonka! Ładna walka pomiędzy Australijczykiem, a Erikiem Rissem.
31:29
Bieg przerwany! Hougaard upada na 2. okrążeniu i sędzia podejmuje decyzję o jego wykluczeniu.

Powtórka wyścigu: Dzięki podwójnemu zwycięstwu gospodarze odzyskują prowadzenie w meczu.
11
J. Bates2*
N. Klindt (G)1
R. Tungate0
5:1
36:30
Świetna jazda Batesa, który broni umiejętnie 2. pozycji. Po dwóch wygranych podwójnie biegach strata gospodarzy w dwumeczu wynosi już tylko 2 punkty. (77:79)
12
Ch. Wright2
J. Allen1*
D. Ayres (U)0
3:3
39:33
21:53 - dłuższa przerwa na kosmetykę toru.

Upadek zanotował Ayres, jednak szybko usunął on swój motocykl z toru, zatem bieg nie musiał być przerwany. (80:82)