eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
  Adnotacje meczowe:  źródło: speedwayupdates.proboards.com
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
3. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii - Undera
Po 22. biegu | Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017, 11:09
Relacje prowadzi: Konrad Cinkowski
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4J. Sedgmen33331417
5S. Masters23333317
7T. Batchelor33233115
14M. Fricke33312214
1B. Kurtz2132210
11J. Holder3223010
2N. Morris122229
13D. Watt121037
16J. Stewart211217
8R. TungateD02136
12M. Campton120025
6J. Lidsey100214
10T. Proctor210104
3J. Pickering011002
15T. Kurtz001012
9C. Riordan000101
 
 

Bieg po biegu:

1
J. Sedgmen3
B. Kurtz2
N. Morris1
J. Pickering0
Po bardzo długim oczekiwaniu na jakiekolwiek wieści z Undery możemy zakomunikować. Zaczynamy!
2
T. Batchelor3
S. Masters2
J. Lidsey1
R. Tungate (D)0
3
J. Holder3
T. Proctor2
M. Campton1
C. Riordan0
4
M. Fricke3
J. Stewart2
D. Watt1
T. Kurtz0
Watt już tylko punkt przewagi nad Sedgmenem w klasyfikacji generalnej.
5
S. Masters3
D. Watt2
B. Kurtz1
C. Riordan0
Niestety, nie mamy wieści co się dzieje w Underze. Źródło naszej relacji live milczy. Wszystko wskazuje na problemy z łączami internetowymi na obiekcie Undera Speedway.
6
M. Fricke3
N. Morris2
T. Proctor1
J. Lidsey0
7
T. Batchelor3
J. Holder2
J. Pickering1
T. Kurtz0
8
J. Sedgmen3
M. Campton2
J. Stewart1
R. Tungate0
9
B. Kurtz3
J. Holder2
J. Stewart1
J. Lidsey0
10
S. Masters3
N. Morris2
T. Kurtz1
M. Campton0
11
M. Fricke3
R. Tungate2
J. Pickering1
C. Riordan0
12
J. Sedgmen3
T. Batchelor2
D. Watt1
T. Proctor0
13
T. Batchelor3
B. Kurtz2
M. Fricke1
M. Campton0
14
J. Holder3
N. Morris2
R. Tungate1
D. Watt0
15
S. Masters3
J. Stewart2
T. Proctor1
J. Pickering0
16
J. Sedgmen3
J. Lidsey2
C. Riordan1
T. Kurtz0
Justin Sedgmen liderem IM Australii! Fatalna wręcz postawa Watta spowodowała, że spadł on na trzecie miejsce, wyprzedził go Masters. Lada moment to samo może uczynić Fricke, który traci do Watta 1 pkt.
17
R. Tungate3
B. Kurtz2
T. Kurtz1
T. Proctor0
18
T. Batchelor3
N. Morris2
J. Stewart1
C. Riordan0
19
D. Watt3
M. Campton2
J. Lidsey1
J. Pickering0
20
S. Masters3
M. Fricke2
J. Sedgmen1
J. Holder0
21
Bieg barażowy dla zawodników z miejsc 4-7 po rundzie zasadniczej.
Wyniki: Fricke, Holder, B. Kutz (D), N. Morris (W)
22
J. Sedgmen4
S. Masters3
M. Fricke2
T. Batchelor1
Bieg finałowy z udziałem zawodników z miejsc 1-3 po rundzie zasadniczej i zwycięzcą barażu.