J. Sedgmen1
F. Lindgren (U)0
2:4
2:4
"Rudziki" lepiej spod taśmy. Sedgmen jednak po 1. wirażu spada na ostatnią pozycję. Problemy z opanowaniem motocykla miał na 3. okrążeniu Lindgren, który ostatecznie notuje upadek.
7:5
Bieg przerwany! Nierówny start, powtórka w komplecie.

Powtórka wyścigu: Howarth z Wrightem toczyli świetny pojedynek o 2. miejsce, aż do momentu, gdy na 4. okrążeniu ten drugi nie zanotował upadku.
12:6
Woffinden najlepiej ze startu, jego rodak dołącza do niego jeszcze na 1. okrążeniu przedzierając się z ostatniej, na drugą pozycję.
14:10
Pewne zwycięstwo Tungate'a. Howarth i Thorssell zanotowali kontakt tuż po starcie, w efekcie czego ten drugi zgubił łańcuch.
19:11
Sedgmen lepiej ze startu, jednak para "Wilków" wyprzedza go na 2. wirażu. Australijczyk próbował jeszcze nawiązać walkę z Cleggiem, jednak rywal skutecznie się przed nim obronił.
20:16
Bieg przerwany! "Rudziki" ze startu na 5:1. Pod koniec 2. okrążenia upada Woffinden, który próbował wyprzedzić Grajczonka. Dwukrotny IMŚ wykluczony, a wyniki biegu zaliczone.
23:19
Tungate świetnie ze startu, na 2. okrążeniu radzi sobie z nim jednak Harris. Lindgren, po złym starcie, nie był w stanie nawiązać walki z rywalami.
42:30
"Wilki" długo jechały na 5:1, aż Wright wyprzedził Howartha na ostatnim okrążeniu.
45:33
Bieg przerwany! Lindgren ruszał się na starcie, powtórka w komplecie.

Powtórka wyścigu: Kolejność ustalona po starcie.
14
N. Morris2
R. Tungate (W)1*
J. Thorssell0
3:3
48:36
Bieg przerwany! Lotny start Tungate'a, Australijczyk otrzymuje ostrzeżenie od arbitra.

Powtórka wyścigu: Tungate rusza się ponownie, dotyka taśmy i zostaje wykluczony i startuje 15 metrów z tyłu.

Trzecia odsłona: Thorssell miał problemy z opanowaniem motocykla, co wykorzystał Tungate. Łatwe zwycięstwo Woffindena.
15
N. Morris2
R. Tungate1*
T. Woffinden (D)0
3:3
51:39
Bieg przerwany! Tungate ponownie wystartuje 15 metrów z tyłu. Powodem takiej decyzji sędziego jest utrudnianie startu.

Powtórka wyścigu: "Wilki" na koniec jechały na efektowne 5:1, jednak po defekcie Woffindena na 3. okrążeniu, bieg ten musiał zakończyć się remisem.