P. Kildemand1*
A. Łoktajew0
3:3
3:3
19:00 - rozpoczyna się próba toru. Ze strony gości biorą w niej udział Aleksandr Łoktajew oraz Andriej Karpow, ze strony gospodarzy Nicki Pedersen i Piotr Pawlicki.

19:17 - rozpoczyna się prezentacja.

19:25 - zakończyła się prezentacja. Za kilka minut zawodnicy wyjadą do pierwszego biegu.

Najlepiej spod taśmy wyruszył Patryk Dudek i pognał do mety po trzy punkty. Na prostej startowej drugiego okrążenia Peter Kildemand uporał się z Aleksandrem Łoktajewem. "Duzers" pewnie wygrał pierwszy bieg.
7:5
Na pierwszym łuku Dominik Kubera napędził się po dużej i zamknął Krystiana Pieszczka. Do samej kreski Bartosz Smektała próbował wyprzedzić "Krychę", ale ten skutecznie bronił się jazdą przy kredzie.
10:8
Ostre starcie bark w bark Grzegorza Zengoty i Jasona Doyle'a. Zawodnik gospodarzy spadł na czwartą pozycję.
4
N. Pedersen3
P. Protasiewicz2
4:2
14:10
Gospodarze na pierwszym okrążeniu objęli podwójne prowadzenie. Na drugim "kółku" Piotr Protasiewicz wszedł pod łokieć Bartosza Smektały i wyprzedził juniora Fogo Unii.
5
P. Dudek3
E. Sajfutdinow2
G. Zengota1*
3:3
17:13
Znów kapitalny start Patryka Dudka. "Dudek" pomknął po pewne zwycięstwo. Aleksandr Łoktajew daleko z tyłu.
6
J. Doyle2
D. Kubera1
A. Karpow (D)0
4:2
21:15
Andriej Karpow zanotował defekt na starcie. Jason Doyle gonił Nickiego Pedersena, ale bezskutecznie.
7
P. Kildemand3
P. Pawlicki1
K. Pieszczek0
4:2
25:17
Dobry start gospodarzy, którzy objęli podwójne prowadzenie. Piotr Protasiewicz na początku trzeciego okrążenia uporał się z Piotrem Pawlickim.
26:22
W 8. biegu za Aleksandra Łoktajewa jako rezerwa taktyczna pojedzie Jason Doyle.

Świetny start gości. Jason Doyle wywiózł szeroko Nickiego Pedersena robiąc ścieżkę dla Patryka Dudka. Zielonogórzanie wygrywają podwójnie i odrabiają straty. O wszystkim zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.
9
J. Doyle2
A. Karpow1*
P. Pawlicki0
3:3
29:25
Na pierwszym łuku upadek zaliczył Piotr Pawlicki. Bieg przerwany. Powtórka w czteroosobowym składzie.
10
G. Zengota1
4:2
33:27
W drugim łuku błąd popełnił Grzegorz Zengota. Stracił panowanie nad motocyklem i spadł na ostatnią pozycję. "Zengi" jednak wydarł jedno oczko Sebastianowi Niedźwiedziowi.
11
A. Łoktajew | zm. P. Dudek3
J. Doyle2*
P. Kildemand (W)0
1:5
34:32
Rezerwa taktyczna: Patryk Dudek za Aleksandra Łoktajewa.

Peter Kildemand został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

W powtórce Nicki Pedersen po starcie próbował ściąć do krawężnika, ale szybciej dojechali tam żużlowcy Ekantor.pl Falubazu.