B. Barker1*
A. Ellis0
3:3
3:3
Na początek wygrywa niezagrożony Holder. Kasprzak w międzyczasie umiejętnie pilnuje, aby Ellis nie zrobił "krzywdy" jego koledze z pary.
7:5
Ponownie pewne zwycięstwo - tym razem Pedersena. Newman ambitnie próbował wyprzedzić Worynę, niestety dla "Piratów" bezskutecznie.
12:6
Bieg przerwany! Buczkowski i Andersen wyprzedzili Harrisa w obu stron, następnie Duńczyk omal nie spowodował upadku Polaka. Na szczęście obeszło się bez tego, jednak na początku 3. okrążenia Harris, który próbował wyprzedzić Duńczyka, nie zostawił mu miejsca, co zakończyło się upadkiem tego drugiego. Brytyjczyk został wykluczony, a wyniki biegu w momencie zdarzenia zaliczone.
17:7
Pewne wyjście spod taśmy pary gospodarzy było wystarczające, aby Bates i Roynon nie mieli w tym wyścigu zbyt wiele do powiedzenia.
22:8
Wyścig kontrolowany przez Ellisa. Na początku wydawało się, że Woryna będzie próbował walczyć z Pedersenem, jednak szybko okazało się to złudzeniem.
Chris "Bomber" Harris jako Joker!

Bieg przerwany! Kurtz upada w pierwszym wirażu, w momencie gdy na prowadzenie wychodził Kasprzak. Australijczyk wykluczony.

Powtórka wyścigu: Bieg ponownie przerwany! Sędzia trzymał taśmę wyjątkowo długo, przez co Buczkowski zdecydowanie przegrał start. W trakcie wyścigu Kasprzak niemal nie zanotował upadku, jednak wyszedł cało z tej sytuacji. Na początku ostatniego okrążenia przewrócił się jednak "Buczek", który nie zdążył się podnieść, zanim sędzia przerwał wyścig. Tym samym "Pszczoły" odrobiły ponad połowę strat za jednym zamachem, wygrywając wyścig w rekordowym rozmiarze: 8-0!
26:18
Ponownie Holder z przodu, jednak cała uwaga skupiała się na Andersenie. Duńczyk najpierw wyprzedził Batesa, aby na 3. okrążeniu ponownie znaleźć się za plecami młodszego rywala. Ten jednak na ostatnim łuku pojechał za szeroko, a z takich prezentów nie zwykł nie korzystać "Ugly Duck".
31:19
Para "Piratów" szybko odnalazła odpowiednią prędkość i wyścig ten nie miał większej historii.
Zmiana: Woryna za Roynona.

Bieg przerwany! Bates upada na 2. wirażu i zostaje wykluczony.

Powtórka wyścigu: "Piraci" dzięki kolejnemu, łatwemu zwycięstwu 5-1, ponownie deklasują rywali, odskakując im już na 16 punktów różnicy.
39:23
Kasprzak w dobrym stylu przeszedł przed Buczkowskiego. Barker jednak jakby nie brał udziału w tym wyścigu, przez co goście nie mogli odnieść w nim zwycięstwa.
44:24
21:50 Dłuższa przerwa na kosmetykę toru.

Świetna jazda Ellisa, który odpadł ataki Harrisa i Kinga, podczas gdy Holder pewnie pomknął po kolejną "trójkę". "Piraci" rozwiali wątpliwości i 3 punkty zostają przy Wimborne Road.
12
A. Roynon2
K. Newman1
K. Woryna0
4:2
48:26
Pedersen na wyjściu z 1. wirażu znalazł się przed parą "Pszczół", a Newman przegrał wyraźnie start. Wrócił jednak do walki i dzięki wyprzedzeniu Woryny, gospodarze powiększyli przewagę do 22 punktów.
13
H. Andersen2
Ch. Holder1*
Ch. Harris0
3:3
51:29
Kasprzak wyszedł na prowadzenie, wyprzedzając parę gospodarzy, która lepiej wyszła ze startu. Niestety w sukurs nie poszedł mu Harris, który w tym biegu ewidentnie odbiegał do reszty stawki.
14
D. King2
B. Kurtz1
J. Bates0
4:2
55:31
Buczkowski wyraźnie z przodu, King na dystansie we wczesnej fazie wyścigu, uporał się z Kurtzem.
15
Ch. Harris2*
Ch. Holder1
B. Pedersen0
1:5
56:36
Kasprzak wygrał wyraźnie. Pedersen nie zdołał przedrzeć się przed Harrisa i ostatecznie został wyprzedzony jeszcze przez swojego kolegę z drużyny. "Piraci" dopisują do swojego dorobku 3 meczowe punkty.