F. Lindgren1
R. Tungate0
4:2
4:2
Za Joonasa Kylmäkorpiego gospodarze stosować będą przepis o zastępstwie zawodnika.

Po dobrym starcie Lindgren spada na ostatnią pozycję, wywieziony nieco przez Doyle'a. Uporał się z Tungate'm i próbował jeszcze ścigać Doyle'a, ostatecznie kończąc bieg na 3. miejscu.
8:4
Dobrze ze startu Wright, jednak już na wyjściu z 1. wirażu przy krawężniku wyprzedza go Clegg. Branford miał małe problemy z opanowaniem motocykla.
11:7
Bieg przerwany! Tym razem goście ze startu na 5:1. Thorssell próbował wszystkiego na wejściu w 2. wiraż, ostatecznie pociągnęło jego przednie koło i zanotował on upadek na wyjściu z 2. łuku. Szwed wykluczony. Zawodnik na szczęście wstaje o własnych siłach i udaje się do parkingu.

Powtórka wyścigu: Osamotniony Masters uporał się z parą gości.
4
N. Morris3
K. Howarth2
J. Kylmäkorpi Z/Z | zm. M. Clegg1*
3:3
14:10
Max Clegg w ramach zastępstwa zawodnika.

Morris dosyć łatwo zwycięża. Clegg wyprzedził Branforda na 3. okrążeniu.
19:11
Clegg dobrze spod taśmy, kolegę z drużyny puszcza przed siebie doświadczony Karlsson. Tungate próbował jeszcze przedzielić parę "Wilków", ale bezskutecznie. Wright miał problemy z płynną jazdą.
23:13
Tym razem Kyle Howarth w ramach zastępstwa zawodnika.

Bieg przerwany! Dobrze ze startu Grajczonek, który jednak bez niczyjej winy uderza w bandę. Zawodnik gości wykluczony. Grajczonek otrzymuje pomoc medyczną, na szczęście wstaje i udaje się do parkingu.

Powtórka wyścigu: Masters wywozi Doyle'a, co wykorzystuje Howarth. Doyle uporał się z Mastersem i do upadłego ścigał drugiego z rywali. Gdy wydawało się, że wyprzedzi go na finiszu, stracił panowanie nad motocyklem na ostatnim wirażu, co pozwoliło Howarthowi ostatecznie zwyciężyć.
27:15
Lepiej spod taśmy para "Wilków", jednak Thorssell ponownie miał problemy na drugim wirażu, w tym samym miejscu, co poprzednio. Lindgren pognał do przodu, jego kolega z drużyny uporał się z Morrisem już na 2. okrążeniu i do końca ścigał jeszcze Sedgmena.
31:17
Sam Masters w ramach zastępstwa zawodnika.

Masters niezagrożony. Tungate przedziera się na 2. pozycję. Jeszcze na 1. okrążeniu Howarth wyprzedza Wrgihta i w dalszej części wyścigu zbliża się do Tungate'a. Nie na tyle blisko jednak, żeby go wyprzedzić.
9
M. Clegg2*
N. Morris1
R. Branford (G) (W)0
5:1
36:18
Bieg przerwany! Ciasno w pierwszym łuku. Na prowadzenie wyszedł Morris, dalej kolejno Karlsson i Clegg. Branford wyprzedził Clegga pod koniec 1. okrążenia. Ten na początku kolejnego poszerzył mu tor jazdy, przez co Brandford upadł. Zawodnik musiał położyć motocykl, jednak przez to, że nie było między nim, a Cleggiem kontaktu, został wykluczony.

Powtórka wyścigu: Morris już znacznie gorzej ze startu, przez co para gospodarzy wychodzi na podwójne prowadzenie. Na czoło na 3. okrążeniu przedziera się Karlsson. Morris próbował zbliżyć się do Clegga, jednak nie przyniosło to efektu.
Jasone Doyle jako Joker!

Bieg przerwany! Masters wywozi Doyle'a na szeroką, upadek notuje jednak Thorssell. Sędzia wyklucza Szweda. Zawodnik chwilę nie podnosił się z toru, w końcu jednak wstał o własnych siłach.

Powtórka wyścigu: Masters wychodzi lepiej z 1. wirażu i jedzie z przodu. Doyle dwoił się i troił, aby pokonać rywala, ostatecznie zawodnik gospodarzy umiejętnie się obronił.
11
J. Sedgmen1
J. Grajczonek0
5:1
44:24
Lindgren przy krawężniku wychodzi na prowadzenie, szybko dołącza do niego Karlsson. Łatwe zwycięstwo pary "Wilków" rozwiewa wszelkie wątpliwości - trzy punkty zostają w Wolverhampton.
12
K. Howarth3
Ch. Wright2
M. Clegg1
4:2
48:26
21:52 Dłuższa przerwa na kosmetykę toru.

Wright na 2. okrążeniu zagroził nieco Howarthowi, jednak ten na 3. "kółku" uciekł już wyraźnie rywalowi. Do Wrighta później z kolei zbliżył się Clegg, ale kolejność nie uległa już zmianie.
13
J. Thorssell2*
J. Doyle1
5:1
53:27
Demolka w wykonaniu "Wilków" trwa! Kolejne podwójne zwycięstwo pary gospodarzy, których przez chwilę starał się przedzielić jeszcze Doyle.