T. Lahti1
O. Michaiłow0
4:2
4:2
Na próbie toru ze strony gości Jewgienij Kostygow oraz Kjastas Puodżuks. Ze strony Orła liderzy: Robert Miśkowiak oraz Tomasz Gapiński. Pewne zwycięstwo Hansa Andersena, Maksim Bogdanow do końca wyścigu próbował wyprzedzić lidera gospodarzy lecz duńczyk jechał najbardziej optymalną ścieżką.
9:3
Doskonały start z czwartego pola Oskara Bobera, jego torem podążył Michał Piosicki. Pewne, podwójne zwycięstwo juniorów gospodarzy.
14:4
Na starcie najszybsi zawodnicy Orła. Kjastas Puodżuks do samej linii mety naciska Tomasza Gapińskiego lecz przegrywa o pół motocykla.
17:7
Bieg przerwany, za lotny start upomniani zostają Michał Piosicki oraz Andriej Lebiediew. Na starcie najszybsi gospodarze lecz Michał Piosicki popełnia błąd i wyprzedzają go zawodnicy gości. Bieg remisowy.
5
M. Bogdanow3
T. Gapiński2
J. Jamróg1*
3:3
20:10
Od startu do mety pewne prowadzenie Maksima Bogdanowa. Pierwsze, biegowe zwycięstwo zawodnika gości w dzisiejszych zawodach.
6
K. Puodżuks3
O. Bober2
R. Miśkowiak1*
3:3
23:13
Doskonały na starcie Kjastas Puodżuks, który pewnie wygrywa wyścig. Oskar Bober do samego końca próbował dogonić zawodnika gości lecz zabrakło mu kilkanstu metrów.
27:15
Na starcie najszybszy Andriej Lebiediew. Na przeciwległej prostej objeżdża go Timo Lahti. Ciekawa walka o drugą lokatę między Łotyszem, a Hansem Andersenem. Najładniejszy wyścig dzisiejszych zawodów.
30:18
Rezerwa taktyczna, za Olega Michaiłowa pojedzie Andriej Lebiediew. Na starcie najszybszy Lebiediew, przez trzy okrążenia Maksim Bogdanow naciska na Roberta Miśkowiaka, lecz na ostatnim łuku upada, na szczęsci o własnych siłach schodzi do parku maszyn. Bieg remisowy.
9
K. Puodżuks2
T. Lahti1
4:2
34:20
Ładny wyścig, Kjastas Puodżuks do samej linii mety naciska Hansa Andersena walcząc o pierwszą lokatę, przegrywa o długość motocykla.
10
A. Lebiediew3
J. Jamróg2
T. Gapiński1*
3:3
37:23
Na starcie najszybsi gospodarze, lecz na przeciwległej prostej atakiem po zewnętrznej wyprzedza ich Andriej Lebiediew i dowozi pewne zwycięstwo biegowe.
11
T. Lahti1
O. Michaiłow | zm. M. Bogdanow0
4:2
41:25
Rezerwa taktyczna w zespole gości, w miejsce słabo spisującego się Olega Michaiłowa pojedzie Maksim Bogdanow. Na starcie najszybsi gospodarze, Kjastas Puodżuks wyprzedza atakiem przy bandzie Timo Lahti'ego. Do linii mety walka o drugą lokatę. Bardzo ładny bieg kończy się wygraną Orła 4:2.
12
T. Gapiński3
O. Bober2*
M. Bogdanow (W)0
5:1
46:26
Bieg przerwany, groźny upadek Maksima Bogdanowa, na szczęście zawodnik gości podnosi się o własnych siłach. Za spowodowanie przerwania wyścigu Bogdanow jest wykluczony z powtórki. W powtórce od startu do mety pewne prowadzenie zawodników Orła. Tym samym prowadzenie gospodarzy wzrasta do 20 punktów.
13
J. Jamróg1
D. Zworygin (D) | zm. K. Puodżuks0
4:2
50:28
Rezerwa taktyczna w zespole gości, za słabo spisującego się Zworygina pojedzie Kjastas Puodżuks. Bieg przerwany, za utrudnianie startu ostrzeżenie dostaje Puodżuks. Z czwartego pola najszybszy Hans Andersen, który przywozi pewne zwycięstwo.
14
J. Jamróg2*
M. Bogdanow | zm. J. Kostygow1
5:1
55:29
Na starcie najszybszy Tomasz Gapiński, o drugą lokatę walczą Jewgienij Kostygow oraz Jakub Jamróg, rywalizację tę wygrywa zawodnik gospodarzy.
15
A. Lebiediew2*
R. Miśkowiak0
1:5
56:34
Od startu do mety na prowadzeniu goście. To pierwsza i jedyna wygrana biegowa Lokomotiwu w tym meczu. Pewne zwycięstwo drużyny Orła w spotkaniu na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej w stosunku 56:34.