R. Holta1
M. J. Jensen0
2:4
2:4
W Gorzowie niebo nieco się rozjaśniło. W drużynie gorzowskiej Adrian Cyfer zastąpił Mateja Zagara, a obok Bartosza Zmarzlika drugim juniorem będzie Rafał Karczmarz. Skład ROW-u uzupełni Kacper Woryna. Wylosowano pierwszy zestaw startowy.
11:7
Baliński wykluczony za przejechanie wewnętrznej linii.
19:10
Na pierwszym łuku upadli Pawlicki i Holta. Powtórka w pełnym zestawieniu.

Nietypowe rozstrzygnięcie wyścigu. Pod koniec 3. okrążenia z winy Adriana Cyfera upada Holta. Sędzia, nie wiadomo dlaczego, nie przerywa jednak wyścigu, a na 1. łuku ostatniego okrążenia upada wówczas Andreas Jonsson. Linię mety jako jedyny mija Pawlicki, a sędzia zalicza wynik 3:2 - wykluczony za upadek Holty zostaje Cyfer, natomiast Jonsson po upadku nie ukończył wyścigu.
32:15
Zmiana: W ramach rezerwy zwykłej Woryna za Jonssona.

Pewne zwycięstwo duetu gospodarzy.
9
D. Baliński1
M. Fricke0
5:1
37:16
Goście dobrze wyszli ze startu, jednak szybko na prowadzenie przedarł się Iversen. Następnie Balińskiego wyprzedził również Jepsen Jensen i gospodarze wygrali podwójnie kolejny wyścig.
10
K. Woryna2
G. Łaguta1*
A. Cyfer0
3:3
40:19
Bieg przerwany! Kacper Woryna próbował ukraść start, za co dostał upomnienie od sędziego.

Powtórka wyścigu: Pewne zwycięstwo Przemysława Pawlickiego. Adrian Cyfer próbował gonić Łagutę, bezskutecznie.
11
M. Fricke3
R. Holta1
M. J. Jensen (D)0
2:4
42:23
Lepiej ze startu tym razem goście. Kasprzak szybko uporał się z Holtą, a później do końca biegu, wściekle atakował Maxa Fricke. Daleko z tyłu jechał tym razem "Liglad", który zamarkował defekt.
12
R. Chmiel2
A. Jonsson | zm. M. Fricke1
R. Karczmarz (T) | zm. -
3:3
45:26
Zmiana: Rezerwa taktyczna - za obolałego Jonssona na torze pojawił się Max Fricke.

Bieg przerwany! Na tor w pierwszym łuku, po walce upadają Chmiel i Karczmarz. Sędzia zarządza powtórkę w komplecie.

Powtórka wyścigu: Bieg kolejny raz przerwany! Rafał Karczmarz ponownie na torze. Na szczęście zawodnik wstaje z toru o własnych siłach. Po raz kolejny nikt nie zostaje wykluczony.

Trzecia odsłona: Rafał Karczmarz zrywa taśmę i jest wykluczony z powtórki.

Czwarta odsłona: Bieg bez historii, pewne zwycięstwo starszego z braci Pawlickich.