A. Kudriaszow1
T. Lahti (D)0
4:2
4:2
Dobry start z czwartego toru Wiktora Kułakowa. Hans Andersen do samej linii mety siedział mu na kole lecz Rosjanin skutecznie się bronił.
9:3
Na starcie najszybsza para gospodarzy. Walka o drugie miejsce między Stalkowskim, a Oskarem Boberem. Zawodnik Polonii umiejętnie się broni. Podwójne zwycięstwo juniorów miejscowej drużyny.
12:6
Z czwartego pola świetny start Tomasza Gapińskiego. Pewne zwycięstwo doświadczonego zawodnika Orła. Bieg remisowy.
14:10
Rezerwa taktyczna w zespole gości. Za Michała Piosickiego pojedzie Oskar Bober. Na starcie świetny Robert Miśkowiak, który na pierwszym łuku umiejętnie zamknął Marcina Jędrzejewskiego. Oskar Bober do samej linii mety walczy o drugie miejsce z zawodnikiem gospodarzy lecz przegrywa o pół motocykla. Bardzo ładny wyścig.
15:15
Spod bandy najszybszy na starcie Timo Lahti, sprytny atak na drugą lokatę Hansa Andersena i goście odnoszą pierwsze, podwójne zwycięstwo biegowe.
18:18
Na starcie najszybszy Jakub Jamróg lecz na przeciwległej prostej wyprzedza go Marcin Jędrzejewski. Junior gospodarzy, Damian Stalkowski walczy z parą gości lecz ostatecznie przyjeżdża na końcu stawki.
22:20
Upadek walczącego o pierwsze miejsce, bardzo dziś szybkiego, Oskara Bobera. Bieg przerwany. Z powtórki wyścigu junior gości zostaje wykluczony. W powtórce najszybszy Andriej Kudriaszow, pewne zwycięstwo biegowe Rosjanina.
8
H. Andersen3
T. Lahti1
2:4
24:24
Dobry start Marcina Jędrzejewskiego. Skutecznym atakiem przy krawężniku Hans Andersen wychodzi na pierwszą pozycję. Timo Lahti naciska do samej linii mety lidera gospodarzy lecz jego ataki są nieskuteczne.
9
T. Gapiński2
J. Jamróg1*
W. Kułakow0
3:3
27:27
Z czwartego toru atomowy start Andrieja Kudriaszowa. Walka o trzecią lokatę między Kułakowem, a Jamrogem, którą skutecznie wygrywa bardziej doświadczony zawodnik gości. Bieg remisowy.
10
M. Curyło2
D. Adamczak1
M. Piosicki (W)0
3:3
30:30
Przy wejściu w pierwszy łuk Michał Piosicki nie opanował maszyny i wjechał w zawodników Polonii. Na torze leży para gospodarzy. Bieg przerwany. Na szczęście zawodnicy wstają o własnych siłach. Michał Piosicki za przerwanie biegu zostaje wykluczony z powtórki. Dobry start Damiana Adamczaka lecz sprytnym atakiem wyprzedza go Robert Miśkowiak. Bieg remisowy, zapowiada się bardzo ciekawa końcówka tego meczu.
33:33
Dobry start z czwartego pola Jakuba Jamroga. Na trzecim okrążeniu skuteczny atak na pierwszą lokatę Wiktora Kułakowa, który wygrywa bieg.
12
O. Bober1
D. Stalkowski (W)0
D. Adamczak (T) | zm. O. Ajtner-Gollob2
2:4
35:37
W tylne koło Oskara Bobera wjeżdża Damian Stalkowski, w następstwie upada. Bieg przerwany. Junior gospodarzy za przerwanie wyścigu zostaje wykluczony z powtórki. Damian Adamczak w powtórce wjeżdża w taśmę, zostaje wykluczony. W jego miejsce pojedzie Oskar Ajtner- Gollob. Hans Andersen pewnie wygrywa w tym wyścigu. Pierwsze prowadzenie drużyny Lecha Kędziory w tym meczu.
13
A. Kudriaszow2
T. Gapiński1
M. Curyło0
2:4
37:41
Na starcie najszybsza para gospodarzy, lecz na dystansie szybsi są łodzianie. Brawurowym atakiem po zewnętrznej Robert Miśkowiak wyprzedza Andrieja Kudriaszowa. Najładniejszy wyścig dzisiejszego spotkania.
14
W. Kułakow2
T. Lahti1
2:4
39:45
Dobry start Tomasza Gapińśkiego lecz popełnia błąd i wyprzedza go Wiktor Kułakow. Na ostatnie prostej zawodnik gości odzyskuje prowadzenie. W walce o trzecią lokatę wygrywa Timo Lahti i tym samym zawodnicy Orła zapewniają sobie zwycięstwo w tym meczu.
15
R. Miśkowiak1
2:4
41:49
Dobry start z pierwszego toru Andrieja Kudriaszowa. Na trzecim okrążeniu ładnym atakiem przy krawężniku wyprzedza go Hans Andersen. Zwycięstwo biegowe drużyny gości i ostatecznie wygrana lidera Nice PLŻ w stosunku 49:41.