D. Watt1
E. Krčmář0
4:2
4:2
20:40: Start do zawodów nieco się opóźnia. Spowodowane jest to sporym tłumem, zgromadzonym jeszcze przed kasami. Zapewne to wizyta Darcy'ego Warda przyciągnęła liczniejszą, niż w poprzednich meczach publiczność, na Wimborne Road.
8:4
Bieg przerwany: Nierówny start, do powtóki wyjadą wszyscy zawodnicy. Powtórka wyścigu: Zwycięstwo Newmana, który linię mety minął przed Charlesem Wrightem.
15:9
Taśma Newmana, zawodnik wykluczony z powtórki. Powtórka wyścigu: Za Newmana Starke. Zwycięstwo Kacpra Gomólskiego przed kolejnym z Polaków, Grzegorzem Zengotą.
19:11
Bieg przerwany: Upadek Krčmářa na 3. pozycji. Czech wykluczony z tego biegu. Powtórka wyścigu: "Piraci" zwyciężają 4:2 i zwiększają przewagę do 8 punktów.
25:17
Bieg przerwany: Nierówny start, druga odsłona w komplecie. Powtórka wyścigu: Gospodarze szybko rewanżują się "Rudzikom" za niepowodzenie w poprzednim biegu.
8
E. Krčmář2
Ch. Wright1*
K. Newman (W)0
3:3
28:20
Kolejny bieg przerwany: Brzydko wyglądający upadek Newmana i Wrighta. Decyzją sędziego wykluczony zawodnik gospodarzy. Powtórka wyścigu: Tym razem linię mety jako pierwszy minął Kacper Gomólski.
40:26
Andersen jako Joker! Niestety bezowocny i bezskuteczny manewr Aluna Rossitera, przy podwójnym zwycięstwie "Piratów".