M. Žagar1
M. Fricke0
1:5
1:5
Jonsson ruszał się na starcie, jednak sędzia nie powtórzył wyścigu. Na drugim okrążeniu Žagar przeszedł przed Fricke, jednak nie udało mu się nawiązać walki z parą gości, która dość nieoczekiwanie odniosła podwójne zwycięstwo.
4:8
Kolejność ustalona po starcie. Payne najpierw zanotował uślizg, a następnie zdefektował na 3. okrążeniu.
7:11
Jonsson najlepiej spod taśmy. Cook na pierwszym okrążeniu poraził sobie z Kennettem. Nicholls nękał swojego rodaka atakami i ostatecznie wyprzedził go na samym finiszu.
4
R. Lawson3
J. Grajczonek2
M. Clegg (G)0
3:3
10:14
Para gości lepiej na starcie. Gospodarze wyprzedzili jednak Clegga pod kiniec 1. okrążenia. Nielsen asekurayjną jazdą blokował swojego przeciwnika.
14:16
Fricke najlepiej ze startu. Bech ścigał Australijczyka, ale ostatecznie na 3. okrążeniu było już jasne, że ten pościg nie przyniesie efektu.
16:20
Jonsson ponownie ruszał się przy strcie i ponownie sędzia nie zareagował na zachowanie Szweda.
7
E. Kennett3
M. Žagar2
R. Lawson0
3:3
19:23
Nicholls poradził sobie z Lawsonem na wyjściu z drugiego wirażu 1. okrążenia. Žagar do końca gonił Kenneta, jednak na mecie zabrakło mu naprawdę niewiele.
8
M. Bech3
L. Payne (G) | zm. M. Clegg (G)0
3:3
22:26
Zmiana: Clegg za Payne'a. Kolejność ustalona krótko po starcie.
9
S. Worrall3
M. Fricke2*
R. Lawson1
5:1
27:27
Bieg przerwany: Lotny start Lawsona, sędzia zarządza powtórkę w czwórkę. Powtórka wyścigu: Gospodarze w końcu odrabiają straty! Worrall najlepiej spod taśmy, Fricke natomiast umiejętnie blokował parę gości tak, aby nie przeszkodzili oni "Asom" w odniesieniu podwójnego zwycięstwa.
29:31
Bieg przerwany: Cook zrywa taśmę, w jego miejsce Worrall. Powtórka wyścigu: Nicholls bezskutecznie atakował Jonssona, Worrall podobnie nie mógł się uporać z Bechem.
34:32
Para "Asów" najlepiej ze startu. Lawson na początku starał się nawiązać walkę, jednak ostatecznie nie udało mu się to. Bieg zakończył on defektem na 3. okrążeniu.
12
S. Worrall3
S. Nielsen2*
M. Clegg (G)1
5:1
39:33
Bieg przerwany: Taśma nie ruszyła w górę przy polach zewnętrznych. Powtórka wyścigu: Świetne rozegranie pierwszego łuku przez Nielsena, co pozwoliło Worrallowi dołączyć do niego po zewnętrznej. Clegg tylko przez chwilę próbował gonić rywali.
13
K. Nilsson Z/Z | zm. M. Bech3
M. Žagar1*
A. Jonsson | zm. M. Clegg (G)0
3:3
42:36
Bieg przerwany: Jonsson po raz kolejny chciał ukraść start, tym razem sędzia jednak to zauważył i zarządził powtórkę w pełnej obsadzie. Powtórka wyścigu: Kolejny raz przerwa - Žagar zrywa taśmę i będzie startował 15 metrów z tyłu. Sędzia wyklucza również Jonssona za ponowne utrudnianie startu. Za niego wystartuje Clegg. Trzecia odsłona: Słoweniec wyprzedził Clegga już pod koniec 1. okrążenia. Nicholls bezskutecznie próbował dogonić Becha.