M. Žagar1
M. Fricke0
1:5
1:5
Pierwszy bieg dla pary gości, którzy lepiej wyszli ze startu. Matej Žagar próbował coś wskórać, jednak parowa jazda "Gwiazd" sprawiła, że musiał on obejść się smakiem.
4:8
Ponownie lepiej ze startu przyjezdni, jednak Kerr niefortunnie wywiózł Morrisa, co skrzętnie wykorzystała para "Asów". Worrall przez krótki okres próbował jeszcze gonić Kerra, jednak bezskutecznie.
8:10
Bieg przerwany: Lotny start Bjerre, do powtórki wyjadą wszyscy zawodnicy. Powtórka wyścigu: Po wyjściu z pierwszego wirażu na czele gospodarze, jednak Cook popełnił błąd i spadł na ostatnią pozycję. Na pierwszym łuku ostatniego okrążenia Bjerre wypuszcza się jednak za szeroko i ląduje na bandzie. Sędzia zalicza wynik biegu, wykluczając Duńczyka.
12:12
Bieg przerwany: Howarth ruszał się na starcie, powtórka w komplecie. Powtórka wyścigu: Grajczonek najlepiej na wyjściu z pierwszego łuku, wygrywa wyścig z łatwością. Nielsen pod koniec 1. okrążenia wyprzedził Morrisa i ścigając do końca Howartha był bliski wywalczenia drugiego miejsca w biegu.
16:14
Kolejny bieg przerwany: Przy stanie 3:3, na drugim wirażu 1. okrązenia na tor upada Kerr i zostaje wykluczony przez sędziego. Powtórka wyścigu: Kolejność ustalona po starcie.
18:18
Bieg przerwany: Lotny start Cook'a, powtórka w komplecie. Powtórka wyścigu: Iversen najlepszy od startu do mety. Świetna walka o 3. miejsce - Grajczonek na początku 4. okrążenia wyprzedza Milika, jednak młody Czech odzyskuje pozycję na ostatnim wirażu.
7
M. Žagar2*
K. Bjerre1
K. Howarth (G)0
5:1
23:19
Goście lepiej spod taśmy, jednak po wyjściu z 1. wirażu to gospodarze, znaleźli się na prowadzeniu i nie oddali go już do końca. Na ostatnim okrążeniu w bandę niemal wpakowałby się Howarth, na szczęście obeszło się bez upadku tego zawodnika.
8
S. Nielsen2*
L. Kerr1
N. Porsing (W)0
5:1
28:20
Bieg przerwany: Na pierwszym łuku Porsinga obróciło o 360 stopni u upadł on na tor. Duńczyka wykluczono z powtórki, a na tor wyjechała do niego karetka. Wygląda na to, że zawodnik mógł doznać urazu obojczyka. 21:30 Przerwa spowodowana oczekiwaniem na ambulans. 21:40 W dalszym ciągu trwa przerwa w pojedynku w Manchesterze. Powtórka wyścigu: Grajczonek świetnie rozgrywa pierwszy łuk - dzięki przymknięciu Kerra, Nielsen wychodzi na drugą pozycję i para "Asów" do końca nie oddaje podwójnego prowadzenia.
31:23
Zmiana: Kerr za Morrisa. Kolejny bieg przerwany: Howarth w pierwszym łuku wywozi szeroko Worralla, przez co ten upada. Powtórka w komplecie. Powtórka wyścigu: Howarth ponownie wywozi Worralla, Fricke wysuwa się na drugie miejsce. Na 3. okrążeniu Brytyjczyk popełnia błąd i Fricke był bliski jego wyprzedzenia. Ostatecznie to zawodnik gości jest górą, przez co "PUK" Iversen w kolejnym wyścigu nie wystartuje jako Joker.
10
N.K.Iversen2
C. Cook1
N. Porsing0
4:2
35:25
Po 9. biegu nad stadionem zaczęło delikatnie kropić. Iversen najlepiej ze startu, jednak na wyjściu z 1. wirażu wyprzedza go Nicholls, który dowozi do mety pewne zwycięstwo.