Ch. Holder1
M. Fricke0
2:4
2:4
Watt wygrywa start. Holder szybko uporał się z Maxem Fricke i przeszedł na 3. pozycję. Žagar próbował gonić Watta, niestety dla gospodarzy bezskutecznie.
3:9
Bieg przerwany: Starke wszedł pod Worralla, zostawiając mu bardzo mało miejsca. Ten drugi upada i jest wykluczony z tego biegu. Powtórka wyścigu: "Piraci" dobrze ze startu. Nielsen dzielnie gonił parę gości, jednak popełniając błąd na trzecim okrążeniu stracił szansę na jakiekolwiek odrobienie strat w tym biegu.
4:14
Bieg przerwany: Cook wywieziony szeroko przez Northa upada w pierwszym łuku. Do powtórki dopuszczeni wszyscy zawodnicy. Cook szybko się pozbierał i udał się o własnych siłach do parku maszyn. Krótka przerwa w zawodach z powodu prac na torze. Zawodnicy zwracali szczególną uwagę na wejście w pierwszy łuk. Powtórka wyścigu: Świetny start Janowskiego, do którego szybko dołączył North. Nicholls próbował wyprzedzić Polaka, jednak mu się to nie udał. Cook ostatni wyszedł spod taśmy i dojechał do mety za resztą stawki. Zapowiada się na pogrom drużyny gospodarzy.
9:15
"Asy" odrabiają straty! Gospodarze lepiej ze startu. W pierwszym łuku opada Gomólski, jednak podnosi się i kontynuuje jazdę. Newman nie poradził sobie z Nielsenem. Grajczonek wygrywa z bardzo dużą przewagą.
12:18
Najlepiej ze statu Fricke. Watt na 4. okrążeniu pojechał za szeroko, opanował jednak motocykl. Worrall pokutował za słaby start, jednak na ostatnim okrążeniu był bardzo bliski wyprzedzenia Starke'a.
13:23
Kolejne 5:1 dla gości. Duża odległość pomiędzy parą "Piratów" i parą "Asów".
7
M. Žagar6
S. Nicholls2*
D. North1
8:1
21:24
Žagar jako Joker! Lwia część strat zostaje odrobiona przed gospodarzy. Słoweniec najlepiej ze startu. Na wyjściu z pierwszego łuku Nicholls wyprzedza po wewnętrznej Northa i "Asy" przyjeżdżają na czele wyraźnie przed parą gości.
8
D. Watt2
P. Starke1*
S. Nielsen0
3:3
24:27
Bieg bez emocji, kolejność ustalona po starcie.
29:28
Niesłychane, ale gospodarze wychodzą na prowadzenie! Najlepiej ze startu Worrall, a Fricke wyprzedził parę gości na prostej przeciwległej. "Piraci" jakby walczyli między sobą w dalszej części wyścigu. Newman na 4. okrążeniu wszedł pod Gomólskiego i ten zanotował upadek. Sędzia nie przerwał wyścigu i pozwolił go kontynuować.
30:33
Bieg przerwany: Nicholls pod koniec 1. okrążenia jedzie zbyt szeroko i ląduje w bandzie. Nie podnosi się jednak i sędzia przerywa bieg, wykluczając go z niego. Powtórka wyścigu: Szybka riposta "Piratów". Holder wygrywa start i przymyka Cooka do krawężnika, co po zewnętrznej wykorzystuje Watt, który dołącza do swojego rodaka. Cook bezskutecznie próbuje ataków po zewnętrznej.
34:35
Najlepiej ze startu Žagar. Fricke szybko uporał się z Northem. Janowski słabo wyszedł spod taśmy, jednak po wyjściu z pierwszego łuku znalazł się już na 2. pozycji. Pod koniec 1. okrążenia na moment wyszedł po wewnętrznej przed Słoweńca, jednak ten szybko odzyskał prowadzenie.
37:38
Newman najlepiej spod taśmy. Słaby start Worralla, który jednak nie daje za wygraną i na 3. okrążeniu wyprzedza Starke'a.
13
M. Žagar3
Ch. Holder2
M. Janowski0
4:2
41:40
Bardzo zacięte spotkanie! Žagar skutecznie wywozi Janowskiego. Nicholls przez chwilę był drugi, jednak szybko wyprzedził go Holder. Brytyjczyk nie poddał się jednak bez walki i na mecie minimalnie przegrał z "Chrispy'm". Janowski z tyłu.
14
C. Cook2*
K. Gomólski | zm. K. Newman1
D. North (D)0
5:1
46:41
Zmiana: Newman za Gomólskiego. Bieg przerwany: Lotny start Newmana, powtórka w pełnej obsadzie. Powtórka wyścigu: "Asy" zapewniają sobie zwycięstwo w meczu! Najlepiej spod taśmy Grajczonek. Cook przechodzi na 2. pozycję wyprzedzją Newmana na 2. okrążeniu. Newman próbował jeszcze odbić pozycję, niestety nie udało mu się to. North notuje defekt na początku 4. okrązenia.
15
M. Žagar2
J. Grajczonek1*
Ch. Holder (W)0
3:3
49:44
Bieg przerwany: Žagar kaskiem zrywa taśmę i zostaje upomniany przez sędziego. Kolejne podejście do finałowego biegu w pełnej obsadzie. Powtórka wyścigu: Przy stanie 3:3 i kontakcie z Janowskim na tor upada Holder. Australijczyk zostaje wykluczony z powtórki. Trzecia odsłona biegu: Kolejnośc ustalona po wyjściu ze startu. "Magic" ratuje punkt do tabeli dla "Piratów".