N. Kościuch1*
D. Pytel0
3:3
3:3
17:11 Składy potwierdzone. W Gnieźnie jest słoneczne, bezchmurne niebo. Zawody odbędą się zgodnie z planem.

17:38 W danej chwili na trybunach znajduje się 300-stu kibiców.

17:45 Rozpoczęła się próba toru, w której uczestniczą: A. Karpow, P. Miesiąc i A. Gomólski oraz B. Pedersen.

17:54 Koniec próby toru.

18:00 Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn. Wylosowano pierwszy zestaw pól startowych.

18:10 Na trybunach zasiadło około 1.500 kibiców wśród, których jest 18 osób z Krakowa. Koniec prezentacji. Za chwilę start pierwszego biegu.

Gomólski próbował zamknąć cała stawkę na pierwszym łuku, lecz ten manewr prawidłowo wykonał Ukrainiec.

5:6
Bieg przerwany! Na tor upada Piosicki, powtórka biegu bez wymienionego zawodnika.

Kolejne przerwanie biegu! Z nawierzchnią zapoznał się Zgardziński. Zawodnik podniósł się z toru o własnych siłach. Wychowanek zielonogórskiego Falubazu zostaje wykluczony z powtórki biegu. Junior jest zdolny do kontynuowania zawodów.

Kaczamarek wygrał start i nieatakowany dowiózł trzy oczka.

6:11
Moment startowy należał dla Watt'a. Szaleńcze ataki Miesiąca! "Łełek" z każdym okrążeniem przybliżał się go gnieźnian. Krakowianin na drugim okrążeniu uporał się z Thorssellem, a na linii samej mety okazał się szybszy od Sucheckiego.

Wynik dwumeczu: 47:60.
4
B. Pedersen3
R. Trojanowski (W)0
5:-
11:11
Zgardziński wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. Kapitan gnieźnian został upomniany za przeszkadzanie rozpoczęcia biegu.

Bieg przerwany! Trojanowski z impetentem uderza w bandę na pierwszym łuku. Kapitan Krakowian wraca do parku o własnych siłach, jest zdolny do dalszej jazdy. Zawodnik wykluczony z powtórki biegu.Przerwa na kosmetykę toru.

14:14
Doskonały start Karpowa, który szybko wysunął się naprowadzenie. Pytel próbował atakować parę gospodarzy, lecz bez szans.

Wynik dwumeczu: 55:63.
6
D. Watt2
P. Miesiąc1*
3:3
17:17
Piosicki, który jechał na trzeciej pozycji zalicza upadek. Powtórka biegu w trzyosobowym składzie. Zawodnik zdolny do dalszej jazdy.

Pedersen skutecznie bronił się przed atakami gości i przywiózł cenne trzy punkty.

22:18
Genialny start gnieźnian, którzy na pierwszym łuku zamknęli gości. Na torze utworzyły się dwie pary.

Wynik dwumeczu: 63:67.
10-cio minutowa przerwa w zawodach. Podczas tej przerwy zostanie przetransportowany na szczegółowe szpitalne badania Alex Zgardziński, który odczuwa skutki upadku w biegu juniorskim.
23:23
Sprytny start Karpowa, który na pierwszym łuku jadąc po szerokiej wyprzedził parę gospodarzy. Ten sam manewr powtórzył Pytel, lecz na następnym okrążeniu.

Wynik dwumeczu: 64:72.
9
D. Watt2
A. Gomólski0
3:3
26:26
Szybki start gospodarzy, którzy jechali na podwójnym prowadzeniu przez większą część wyścigu. Na trzecim okrążeniu Gomólski spadł na ostatnie miejsce.

Wynik dwumeczu: 67:75.
10
R. Trojanowski3
3:3
29:29
Nieszczęśliwy bieg dla Gnieźnian! Gospodarze początkowo jechali na podwójnej pozycji, lecz swoimi atakami nękał ich Trojanowski. "Popularny "Trojan" wyprzedził na trzecim okrążeniu Sucheckiego. Na ostatnim łuku ostatniego okrążenia, Thorssellowi zdefektował motocykl i uderzył w bandę. Na tym wydarzeniu skorzystał Krakowianin, który wywalczył trzy punkty. Szwed wstał o własnych siłach. wsiadł na motocykl i "doholował" dwa punkty przy gromkich brawach miejscowych kibiców.

30:34
Zacięta walka o drugą pozycję pomiędzy Watt'em i Kościuchem. Górą w tej konfrontacji wyszedł Polak z Krakowa. Goście przywożą podwójne biegowe zwycięstwo.

33:37
Dobry bieg w wykonaniu Thorssella. Szwed wyprzedził na dystansie gości z Krakowa i dowiózł cenne zwycięstwo. Piosicki dojechał do mety na zdefektowanym motorze.

Wynik dwumeczu: 74:86.
13
P. Miesiąc2
A. Gomólski (D)0
1:5
34:42
Trojanowski wyprzedził prowadzącego Sucheckiego, który momentalnie chciał odbić swoją pozycje. Na drugim łuku został wyprzedzony przez Miesiąca. Defekt Gomólskiego na ostatniej pozycji.

38:44
Rezerwa taktyczna: Kościuch za Gomólskiego.

Ekscytująca walka pomiędzy Kościuchem i Trojanowskim. Obaj zawodnicy na zmianę prowadzili w tym biegu, lecz najlepszy okazał się gnieźnianin. Thorssell dzielnie odpierał ataki Pytela.

Wynik dwumeczu: 79:93.