Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | T. Batchelor | 1 | 0 | 2* | 1 | 4+1 | |||
10 | M. Fricke | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 12 | ||
11 | S. Ułamek | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | ||
12 | D. North | D | 1 | 2* | 2 | 5+1 | |||
13 | D. Baliński | 2* | 2* | 3 | 1 | 3 | 11+2 | ||
14 | K. Woryna | 1* | 3 | 2* | 2* | 8+3 | |||
15 | R. Chmiel | 2 | 3 | 0 | 5 |
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M. Bogdanow | D | 2 | 1* | 1 | 4+1 | |||
2 | F. Lindgren | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | ||
3 | J. Kylmaekorpi | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||
4 | K. Puodżuks | 1 | 0 | 0 | D | 1 | |||
5 | A. Lindbaeck | 1 | 3 | D | 3 | 2 | 9 | ||
6 | J. Kostygow | 0 | 0 | 0 | |||||
7 | A. Lebiediew | 3 | D | 1 | 1 | 1 | 6 |
Bieg po biegu:
1 |
|
4:2 4:2 | Trwa proba toru, na niej Andriej Lebiediew i Fredrik Lindgren, a po stronie gospodarzy Dakota North i Max Fricke. W biegu walkę Lindgrena z Batchelorem wykorzystał młody Australijczyk i wygrał otwarcie meczu. |
2 |
|
3:3 7:5 | Juniorska para gospodarzy nie dała rady dogonić Lebiediewa. |
3 |
|
3:3 10:8 | Dakota North walczył z Kylmaekorpim o drugie miejsce, ale zanotował defekt. |
4 |
|
5:1 15:9 | Dobrt start Roberta Chmiela, którego do mety eskortował Damian Baliński odpierający ataki Lindbaecka. |
5 |
|
4:2 19:11 | Rywalizację o drugie miejsce z Northem wygrał Maksim Bogdanow. |
6 |
|
5:1 24:12 | Doskonała akcja Rekinów na drugim łuku przesądziła o ich podwójnej wygranej. |
7 |
|
2:4 26:16 | Bieg bez większej historii, pierwsze zwycięstwo biegowe gości. |
8 |
|
3:3 29:19 | Łatwe zwycięstwo Balinskiego, którego próbował gonić Fredrik Lindgren. |
9 |
|
5:1 34:20 | Bardzo zaciętą walkę o dwa oczka stoczyli Troy Batchelor i Joonas Kzlmaekorpi. Ostatecznie lepszy reprezentant Australii. |
10 |
|
5:1 39:21 | Kolejne pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy, którzy już tylko powiększają przewagę. |
11 |
|
4:2 43:23 | Tym razem od Balińskiego na trasie lepszy okazał się być Fredrik Lindgren. |
12 |
|
5:1 48:24 | Kolejny bieg bez historii wygrany podwójnie przez rybniczan. |
13 |
|
3:3 51:27 | Rewelacyjny wyścig Antonio Lindbaecka, który kolejno mijał na dystansie Batchelora i Northa. |
14 |
|
5:1 56:28 | Łotysze już nawet nie próbują nawiązać walki i znów przegrywają podwójnie. |
15 |
|
4:2 60:30 | Na koniec cudowna walka o zwycięstwo pomiędzy niepokonanym ostatecznie Ułamkiem i Lindbaeckiem. |