A. Dryml1*
M. Szymko0
3:3
3:3
W miejsce Jamrożego wystąpi Thoernblom, z kolei Tabake zastąpi Lahti. Na próbę toru ze strony Gospodarzy wyjechali Beśko i Brzozowski. Na stadionie ok. 1000 kibiców w tym ok. 20-osobowa grupa z Lublina. Za moment start do pierwszego biegu. Zawodnicy będą startować według pierwszego zestawu pól startowych. Obecnie na stadionie już ok. 2.5 tysiąca kibiców. Po starcie na łokcie walczyli Dryml oraz Gafurow. Zwycięsko z tej walki wyszedł Rosjanin. Pulczyński przez moment prowadził jednak na pierwszym łuku drugiego okrążenia Gafurow go wyprzedził.
8:4
Lubelscy juniorzy lepiej ze startu jednak to gospodarze lepiej rozegrali pierwszy łuk i pewnie dowieźli podwójne zwycięstwo.
13:5
Ze startu najlepiej Brzozowski. Na dystansie. Krcmar ze startu był ostatni jednak najpierw wyprzedził Malitowskiego po błędzie Polaka a potem po ataku przy krawężniku przedarł się na drugą pozycję.
17:7
Ze startu 4:2 prowadzili goście, jednak Zetterstroem wyprzedził Lahtiego a Kossakowski poradził sobie z Boberem. Przerwa na równanie toru
22:8
Mimo, że bieg piąty już przed nami to przed kasami jeszcze spore kolejki. Drmyl daszkiem od kasku zahaczył taśmy. Czech wykluczony z powtórki. Za Drymla pojedzie zgodnie z regulaminem junior - Oskar Bober. Pewna wygrana gospodarzy.
24:12
Dryml jako rezerwa taktyczna z Thoernbloma. Dryml wygrał start i zdecydowanie wygrał bieg. Beśko dojechał daleko za rywalami.
7
R. Gafurow3
M. Szymko2*
T. Lahti1
5:1
29:13
Na mecie Szymko był lepszy o błysk sprychy od Lahtiego. Przerwa na równanie toru.
8
A. Dryml3
K. Pulczyński (U)0
3:3
32:16
Na trybunach 4.5 tysiąca kibiców. Dobrze pierwszy łuk rozegrał Dryml. Upadek Pulczyńskiego na drugim okrążeniu.
9
M. Thoernblom3
R. Gafurow2
M. Szymko1*
3:3
35:19
Szymko prowadził przez trzy okrążenia jednak Thoernblom po walce na łokcie wyprzedził zawodnika gospodarzy.
10
T. Lahti2
E. Krcmar1
O. Bober0
4:2
39:21
Pewna wygrana Brzozowskiego. Krcmar zostal na starcie jednak bez żadnego problemu wyprzedził Bobera. Przerwa na równanie toru.
40:26
Słabo ze startu Szymko. Defekt Zetterstroema na drugiej pozycji.
43:29
Zawodnicy Motoru Lublin ze startu wyszli na 5:1 jednak Wieczorek zakopał się na pierwszym łuku i niemal stanął w miejscu. Junior gości nie dojechał do mety. Dryml poza zasięgiem gospodarzy.
48:30
Pulczyński jako rezerwa taktyczna za Malitowskiego. Bieg przerwany. Na tor upadł Pulczyński, który uderzył w bandę na wejściu w drugi łuk. Na torze pojawiła się karetka jednak zawodnik gości opuścił tor o własnych siłach przy brawach kibiców. Pulczyńki wykluczony. Trwa wymiana bandy. Pulczyński zdolny do jazdy. Pewne zwycięstwo gospodarzy. Przerwa na równanie toru.
50:34
Lahti wyprzedził Zetterstroema na drugim okrążeniu.
15
A. Dryml3
R. Gafurow2
K. Brzozowski (D)0
2:4
52:38
2 minuty przerwy na Thoernbloma, który ma bieg po biegu. Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie. Najlepiej ze startu Dryml. Defekt Brzozowskiego na ostatnim miejscu.