K. Jabłoński1
K. Kasprzak (D)0
2:4
2:4
W ekipie SPAR Falubazu Zielona Góra zabraknie Jarosława Hampela. Chorego "Małego" zmieni Krzysztof Jabłoński. Rezerwowym będzie Adam Strzelec. Gorzowianie przystąpią do meczu bez Nielsa Kristiana Iversena oraz Mateja Zagara. Na pierwszym łuku upadek zanotował Aleksandr Łoktajew. Bieg został przerwany. Zawodnik SPAR Falubazu szybko wstał i udał się do parkingu o własnych siłach. Wyścig zostanie powtórzony w pełnej obsadzie. W powtórce Krzysztof Kasprzak zaraz po starcie zanotował defekt. Aleksandr Łoktajew od samego początku prowadził. Na przedostatnim okrążeniu Linus Sundstroem minął Krzysztofa Jabłońskiego.
7:5
Najlepiej spod taśmy wyjechał Krystian Pieszczek, ale już na wyjściu z pierwszego łuku został on wyprzedzony przez rywali.
10:8
Najlepiej ze startu wyszedł Tomasz Gapiński.Grzegorz Walasek i Piotr Świderski walczyli o jeden punkt.
4
C. Cook2*
P. Protasiewicz1
A. Zgardziński0
5:1
15:9
Na pierwszym łuku Alex Zgardzińskim zahaczył o Piotra Protasiewicza i razem upadli na tor. Wyścig przerwany. Bieg zostanie powtórzony w pełnej obsadzie. W powtórce pewna wygrana gospodarzy.
21:15
Pewna wygrana Grzegorza Walaska. "Greg" najlepiej wyjechał spod taśmy. CraigCook na dystansie spadł z drugiej na trzecią pozycję. Andreas Jonsson do końca atakował Brytyjczyka.
7
K. Kasprzak3
L. Sundstroem2*
K. Pieszczek (D)0
5:1
26:16
Przerwa na kosmetykę toru. Zawodnicy obydwu drużyn narzekają na dziury przy krawężniku. Defekt Krystiana Pieszczka na starcie. Piotr Protasiewicz myśląc, że bieg jest przerwany zamknął gaz.