Świenty start Ellisa, który prowadził niezagrożony do końca wyścigu.
S. Nicholls1
L. Bridger0
4:2
11:7
Lepszy start pary gospodarzy, jednak Schlein jeszcze na pierwszym okrążeniu wyprzedza Nichollsa.
15:9
Po raz kolejny Asy lepiej ze startu. Ostatecznie Lawsonowi udaje się przedzielić duet gospodarzy.
19:11
20:30 - krótkie równanie toru. Wydawało się, że to goście lepiej wyszli ze startu. Ostatecznie kolejne zwycięstwo w tym spotkaniu odnosi Matej Zagar.
22:14
Wyraźnie lepiej ze startu para Młotów, jednak Scott Nicholls "połknął" obydwu rywali w dwóch pierwszych okrążeniach.
25:17
Kolejność ustalona po wyjściu ze startu.
27:21
20:46 - kosmetyka toru. Goście odnoszą pierwze biegowe wzycięstwo w tym spotkaniu.
9
L. Payne3
S. Nielsen2*
A. Ellis1
5:1
32:22
Szybka riposta Asów, którzy powiększają przewagę do 10 punktów.
34:29
Schlein startuje jako Joker. Świetna walka Bridgera z Zagarem o drugą lokatę, któą ostatecznie wygrywa Słoweniec.
11
C. Cook2*
D. Watt Z/Z | zm. R. Schlein (G)1
K. Nilsson0
5:1
39:30
21:00 - kolejne rónanie toru. Nicholls wraz kolegą z pary zwyciężają podwójnie dosyć wyraźnie.
12
R. Lawson2
A. Ellis1
S. Nielsen0
3:3
42:33
Szybko ustalona kolejność końcowa. Nad stadionem w Manchesterze zaczyna dosyć wyraźnie padać.
42:33
21:20 - Kosmetyka toru. Coraz większe opady nad stadionem Asów. Mecz za chwilę najprawdopodobniej zostanie przerwany. Opady ustały, a organizatorzy nie dają za wygraną i na tor wyjechały ponownie ciągniki. 21:48 - w dalszym ciągu trwają prace na torze. 22:04 - w dalszym ciągu po torze snuje się samotny traktorzysta i jego maszyna. A przypomnijmy, że na 22 zaplanowano kolejny mecz Asów, tym razem z Eastbourne Eagles. Ostatecznie spotkanie zostało przerwane po 12 wyścigach!