Ch. Holder1
J. Grajczonek0
5:1
5:1
Ze startu na 3:3, jednak Palm Toft na wyjściu z pierwszego łuku wychodzi przed australijską parę gości.
7:5
Tym razem wyśmienity start pary gości. Na dystansie Greenwooda wyprzedza Nielsen.
11:7
Gospodarze najlepiej ze startu, na wyjściu z pierwszego łuku Pawlicki wyprzedza Nichollsa. Upadek Janowskiego na ostatniej pozycji, szybko jednak wstaje i schodzi z toru.
4
J. Grajczonek3
R. Worrall2
S. Nielsen0
2:4
13:11
Ze startu najlepiej Asy, jednak Grajczonek na wyjściu z drugiego łuku objeżdża obydwu zawodników gospodarzy. Długo wszyscy jechali na remis, jednak Nielsenowi pod koniec posłuszeństwa odmówiła maszyna, dojechał on na czwartej pozycji.
18:12
Gospodarze od początku do końca na 5:1. Zagar daleko z przodu.
22:14
Po raz kolejny najlepiej Asy, jednak ostatecznie Holder wyprzedza Worralla.
24:18
Ze startu najlepiej Piraci, jednak Palm Toft szybko ich przedzielił.
26:22
Atomowy start Pawlickiego, którego do końca bezskutecznie atakuje Nicholls. Na dystansie Grajczonek wyprzedził Worralla.
9
O. Greenwood2*
S. Nielsen1
B. Reade0
1:5
27:27
Ze startu idealnie młodzieżowcy gości, którzy wygrywając 5:1 doprowadzają do meczowego remisu.
10
M. Zagar2
M. Janowski1
M. Palm Toft0
2:4
29:31
Goście wyglądają, jakby w końcu się spasowali. Świetny start Polaków w barwach ekipy z Poole. Do końca wściekle atakujący Zagar minimalnie wygrywa na mecie z Janowskim.
11
C. Cook2*
Ch. Holder1
V. Milik0
5:1
34:32
Wyjątkowo sprawnie przeprowadzone zawody - niecała godzina od rozpoczęcia, a czas 2 minut przed jedenastym wyścigiem został włączony. Cook wyraźnie ruszył się na starcie, jednak sędzia nie przerwał biegu, w którym gospodarze przywożą podwójne zwycięstwo.
12
S. Nielsen2
2:4
36:36
Szybka riposta gości, którzy przez pierwsze okrążenie jechali nawet na 5:1. Kibice zgromadzeni na stadionie w Manchesterze są świadkami emocjonującego widowiska.
13
C. Cook3
M. Zagar2*
Ch. Holder0
5:1
41:37
Kto wie, czy nie był to decydujący cios w wykonaniu Asów - po starcie wynik 3:3, jednak Zagar po kolei "łyknął" obydwu zawodników gości.
14
R. Worrall3
B. Reade | zm. S. Nielsen2*
V. Milik (W)0
5:1
46:38
Nielsen za Reade. Przy stanie 4:2 Milik ambitnie atakujący Worralla notuje upadek i jest wykluczony. Pomimo tego, że działo się to na 3. okrążeniu, sędzia zalicza wynik biegu na 5:1, dzięki czemu Asy odnoszą meczowe zwycięstwo!
15
C. Cook3
M. Zagar2*
Prz. Pawlicki0
5:1
51:39
Gospodarze długo na 4:2, jednak Zagar wyprzedza w końcu Grajczonka i pieczętuje zwycięstwo gospodarzy za 3 punkty!